Pamukkale Turizm

iPhone ve iPad için Otobüs Bileti Sorgulama ve Satın Alma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Pamukkale Turizm seyahatleriniz için daha kolay planlama yapmanıza imkan tanıyan resmi Pamukkale uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir otobüs bileti satın alma uygulaması olan Pamukkale Turizm sayesinde sefer sorgulama işlemini gerçekleştirerek yolculuk etmek istediğiniz yöne giden otobüslerde yer olup olmadığını ve otobüslerin kalkış saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilet satın alma işlemini gerçekleştirerek önceden otobüste yerinizi ayırtabilir ve otobüste yer kalmaması riskine karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm sefer sorgulama ve bilet satın alma işlemi haricinde kullanışlı bir özelliğe de sahip. Pamukkale Turizm ile bilet satış noktalarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz ve bileti Pamukkale şubesinden satın almak isterseniz yerlerini öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız biletleri kestirmek için de bu şube bilgilerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Pamukkale Turizm uygulaması genel olarak seyahat etmenizi kolaylaştıran kullanışlı bir mobil uygulamadır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri Pamukkale Turizm uygulaması sayesinde dilediğiniz yerden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

'Seyahat Etmek Özgürlüktür' sloganı ile Türkiye'nin dört bir yanına yolcu taşımacılığı yapan ve kalitesiyle kendisini ispat etmiş olan Pamukkale Turizm'in resmi uygulaması sayesinde kullanıcılar, seyahat etmek istedikleri yöne olan tüm Pamukkale Turizm seferlerini sorgulayarak görüntülebilir, rezervasyon işlemlerini uygulama üzerinden yapabilir, koltuk seçimi yapabilir ve rezervasyonlarını kredi kredi kartı aracılığıyla güvenli bir şekilde ödeme yaparak bilete çevirebilirler.

Bunun yanında Pamukkart bilgilerinin de görüntülenelerek güncelleme yapılmasına imkan veren uygulamayı tamamen ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;