Online Kafa Topu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mobizmo
indir.com gezginler.net

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, futbol tutkunları arasında en beğenilen oyunların başında gelen Online Kafa Topu oyununu tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz.

Oyunu iOS cihazlarınıza yükledikten sonra tek yapmanız gereken, karakterinizi yansıtan futbolcuyu seçerek, takımının renklerini yansıtan formayı oluşturmak. Bu aşamadan sonra dünya çapından futbolcularla zorlu mücadelelere başlayabilirsiniz.

Her biri 7 gün süren sezonlara katılabilir, birbirinden zorlu rakipleri yenerek üç puan kazanabilirsiniz. Ayrıca sezon sonunda en çok galibiyet toplayan takım olarak adınızı şampiyonlar arasına yazdırabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Dünyanın her yerinden farklı oyuncularla maç yapma imkanı

- 25 farklı futbolcu

- 16 farklı saha kombinasyonu

- Lig usulü maçlar ile kıyasıya şampiyonluk yarışı

- Android ve iOS telefonlar arası karşılıklı maç yapma imkanı

- Arkadaşlarınla kolay ve hızlı bir şekilde online maç yapma şansı

Futbol tutkunları Online Kafa Topu oyunu tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Futbol tutkunlarının oyun dünyasında en sevdiği oyun olan Kafa Topu artık online ve tamamen ücretsiz! Yapman gereken çok basit! Karakterini yansıtan futbolcuyu seç ve tuttuğun takımın renklerini yansıtan formayı oluştur, ardından zorlu mücadeleye hemen başla! Her biri 7 gün süren sezonlara katıl, birbirinden zorlu rakipleri yen ve üç puanı kazanan sen ol! Sezon sonunda en çok galibiyeti topla ve adını şampiyonlar arasına yazdır! Hadi ne duruyorsun, Kafa Futbolu ve Topçu kafalar olarak da bu bilinen eğlenceli oyun da dünyanın her yerinden farklı rakipler maç yapmak için seni bekliyor!

- Dünyanın her yerinden farklı oyuncularla maç yapma imkanı- 25 farklı futbolcu- 16 farklı saha kombinasyonu- Lig usulü maçlar ile kıyasıya şampiyonluk yarışı- Android ve iOS telefonlar arası karşılıklı maç yapma imkanı- Arkadaşlarınla kolay ve hızlı bir şekilde online maç yapma şansı

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;