Onedio

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Sosyal Haber Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Onedio Medya
tamindir.com gezginler.net

Onedio, habercilik konusuna yeni bir anlayış getirerek haber ve sosyal medyayı birleştirici bir yapıya sahip. Sosyal haber kurgusuyla ortaya konan uygulama, kullanıcısının yerine haberleri takip ediyor ve gündemi mobil cihaza taşıyor. Haberlere hızlı bir şekilde sosyla medya hesapları üzerinden yorum yapılabiliyor. Diğer yandan bir habere sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar da çekilip gösterilebiliyor.

"o ne diyor" ifadesinin Türkçe'den uzaklaştırılmasıyla ve ifadenin günlük konuşma diline yaslanmasıyla "Onedio" adına sahip olan uygulama, haberlerin tartışılması, diğer insanların o haberle ilgili söylediklerinin hızlı bir şekilde öğrenilmesi açısından başarılı bir ürün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Onedio, Türkiye'nin ilk sosyal haber uygulamasıdır. İlgi alanlarınıza özel haberleri sizin için takip eder ve size sunar. Haberlere yorum yapmanızı, arkadaşlarınızla ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip diğer üyeler ile haberleri tartışmanızı sağlar. İhtiyacınız olan tüm haberleri size sunan, Türkiye'de alanında ilk olan Onedio uygulaması tamamen ücretsiz. Hemen indirin, profil oluşturun ve Türkiye'deki online haberciliğin yeni ve sosyal hali ile tanışın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;