Okey!

IPhone Ve IPad Için Okey Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Peak Games
tamindir.com gezginler.net

Okey! arkadaş sohbetlerinin vazgeçilmez oyunu olan okey'i mobil cihazlarımıza getiriyor. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi de yapay zekaya karşı oynama şansı vermesi. Bu sayede sürekli olarak internet bağlantınızı kullanmak zorunda değilsiniz.

Özellikler;

  • Gelişmiş yapay zeka
  • Gelişmiş HD grafikler ve canlı animasyonlar
  • Farklı oyun modları
  • Saatler süren eğlence
  • Çoklu dokunma desteği

Elbette arkadaşlarınızla da oynama şansına sahipsiniz. Gelişmiş yüksek çözünürlüklü grafiklerle ve çoklu dokunma desteğiyle donatılmış olan Okey! saatler boyu eğlence vaat ediyor.

Kaliteli detaylara sahip olan oyunda ıstakalar ve taşlar gerçekten çok iyi bir şekilde modellenmiş. Gerçeğe yakın bir deneyim sunan Okey! tüm mobil cihazlarda bulunması gereken oyunlardan bir tanesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, ister arkadaşlarınız ile isterseniz de 30 milyondan fazla Facebook kullanıcıları ile Okey oynayıp sohbet ederek yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.ODA SEÇ-Yasamıs oldugun şehirin Okey odasında yada farklı seviyelerdeki oyunculara göre bölünmüş özel odalarda en iddialı rakiplere karşı Okey oynarken bir yandan da sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilirsin.

MASA AÇ- Kendi belirleyeceğin kurallara göre oyun masanı açabilir ve Facebook arkadaşlarını yada o anda online olan onbinlerce kullanıcı arasından istediğin rakipleri masaya davet edebilirsin.

HEMEN OYNA-“Hemen Oyna” seceneği sayesinde hiç beklemeden sana en uygun rakiplere karsı Okey oynamaya başlayabilirsin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)