Ödüllü Bilgi Yarışması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net
Bilgi Yarışması ile boş vakitlerinizde hem eğlenin hem öğrenin. Geniş soru havuzu ile çeşitli konular hakkındaki sorulara cevap veriyorsunuz. Yarışmada sorulara cevap verirken mümkün olduğunca hızlı olmanız gerekiyor. 
3 adet birbirinden farklı joker haklarınız bulunuyor bunlar şık eleme, verilen cevapların yüzde dağılımı ve pas. Pas jokeri ile soruyu cevaplamadan bir sonraki soruya geçiyorsunuz. Önceden belirlenen periyotlarda yapılan yarışmalar ile diğer kullanıcılarla ödüllü olarak yarışıyorsunuz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Bilgi Yarışması öğretici ve eğlenceli bir uygulamadır. Geniş soru havuzuna sahip çeşitli konular hakkındaki sorular ile test modu bölümünde dilediğiniz kadar ücretsiz olarak yarışabilir ve bilginizi test edebilirsiniz.

Ücretsiz test moduna ek olarak önceden belirlenecek periyotlarla yapılacak yarışmalar ile diğer kullanıcılar ile yarışabilir ve bizden bu periyot için belirlenecek ödülü kazanabilirsiniz.

En yüksek puan alan yarışmacı yarışmayı kazanır.

Yarışmadaki amaç sorulara mümkün oldukça kısa sürede cevap verebilmektir. Her soru için kazanılan puan miktarı soru ve cevap süresi arasındaki zamana bağlıdır. Bir soru için maksimum süre 20 saniyedir. Yarışmadaki sorular rastgele konular hakkında gelecektir. Yarışmada size yardım amacıyla verilecek, herbirini bir defaya mahsus kullanabileceğiniz birbirinden farklı 3 adet joker hakkına sahipsiniz. %50 joker hakkı ile soruda yanlış olan iki adet şıkkı seçenekler arasından çıkarmaya yarar. Seyirciye Sor joker hakkı ile sizden önceki kullanıcıların bu soruya verdiği cevapların şıklara göre yüzde olarak dağılımını gösterir. Pas Joker hakkı ise mevcut soruya cevap vermeden başka bir soruya geçip yarışmaya devam edebilmenizi sağlar.

Tüm sıralama skorlarını uygulama içerisinden veya http://www.odullubilgiyarismasi.net/ üzerinden takip edebilirsiniz.

Apple Inc. bu yarışma ile ilgili herhangi bir bağlantısı ve sponsorluğu yok.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;