Notability

iOS için Türkçe ve Ücretsiz Not Alma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Japonca, İngilizce, Almanca, Rusça, ispanyolca, italyan
Üretici: Ginger Labs
tamindir.com indir.com

Notability, iPhone ve iPad’inizde not almak için kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir uygulamadır. iCloud desteği sayesinde aldığınız tüm notlara dilediğiniz Apple cihazınızda erişme kolaylığı da sunan uygulama ile hızlı notlar alabilir, notlarınızı parola ile koruyabilir ve notlarınızı bulut hesaplarınıza kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz ve popüler not alma uygulamaları arasında yer alan Notability, sunduğu araçlar ile diğer basit not alma uygulamalarından ayırılıyor. Karmaşık olmayan kullanıcı dostu arayüz ile gelen uygulama sesli, yazılı ve görüntülü notlar almanıza izin veriyor. Notlarınızı mürekkep kalemle yazarak, çizerek alabilir veya sesinizi kaydederek notlar alabilirsiniz. Arama kutusunu kullanarak aldığınız notlara zaman kaybetmeden ulaşabilir, dilerseniz filtreleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş kelime işlemcisi notlarınızı kolayca şekilllendirmenize izin verir. Yazı tipini, stilini, rengini, boyutunu ayarlayabilir, not kağıdının rengini seçebilir, ister klavyeyi isterseniz de kalemleri kullanarak günlük notlarınız alabilirsiniz.

Türkçe dil desteği sunan uygulamanın en yeni özelliklerinden birisi de aldığınız notların Google Drive, Dropbox veya Box hesaplarınıza .pdf formatında otomatik olarak yedeklenmesi. Ayarlar – Otomatik Yedekleme sekmesinden bu özelliği kullanıma açabilirsiniz. Otomatik yedeklemenin haricinde iCloud desteği de uygulamanın diğer bir önemli özelliği. Varsayılan olarak kapalı olan bu seçeneği açtığınızda notlarınız iCloud hesabınıza aktarılıyor ve tüm Apple cihazlarınızdan notlarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad’iniz için eksiksiz, ücretsiz ve Türkçe bir not alma uygulaması arıyorsanız Notability tam size göre.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Notability, yazıyla notlarınızı alabileceğiniz gibi aynı zamanda çizim yaparak da notlarınızı kolay bir şekilde alabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Çizim ve yazı yazmanın dışında pek çok farklı özelliği de kullanıcılara sunan uygulama sayesinde kopyaladığınız başka notları alıntılayabilir, ses kaydı yapabilir, formlarınızı ve kontratlarınızı uygulamaya aktararak üzerlerinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Cihazınızın dokunmatik ekranını kullanarak parmak dokunuşlarınız ile çizim yapabileceğiniz uygulamada ayrıca el yazısı yazabilir ya da kendi metin düzenleyicisini kullanarak yazılarınızı yazabileceğiniz gibi not alırken anlık fotoğraf çekimi yaparak notlarınıza ekleyebilirsiniz.

Türkçe dil desteğine de sahip olan Notability'de çizerek, yazarak veya sesli olarak oluşturduğunuz notlarınızı, e-posta ya da Twitter aracılığıyla paylaşabileceğiniz gibi popüler Cloud uygulamaları üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak notlarınızı doğrudan yazıcıya gönderebilmenize de imkan tanıyan uygulama ile bu notları PDF veya RTF formatlarına da dönüştürebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;