Nike Training Club

iPhone Ve iPad İçin Egzersiz Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Nike, Inc.
tamindir.com indir.com

Özellikle çalışan veya çok yoğun bir hayatı olan kadınlar için tasarlanmış olan Nike Training Club'ı çok seveceğinize inanıyorum. Günde 15, 30 ya da 45 dakikanızı ayırarak, ektsra alet edevata ihtiyaç duymadan ve spor salonuna bile gitmeden sağlıklı bir hayata adım atabilir ve vücudunuza şekil vermeye başlayabilirsiniz.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama, daha çok kadınlar düşünülerek Nike tarafından geliştirilmiş. Zaten spor konusunda bir numara olan Nike'ın bu spor platformu da çok başarılı.

Uygulamayı indirdikten sonra ilk olarak yapmak istediğiniz egzersiz türünü, daha sonra da bulunduğunuz seviyeyi seçiyorsunuz. Uygulama da size en uygun egzersiz türlerini videolu ve adım adım anlatımlı olarak sunuyor.

Uygulamada 100'den fazla egzersiz bulunuyor ve hepsi tek tek profesyonel eğitmenler ve atletler tarafından seçilmiş. Eğer siz de evde kendi kendinize spora başlamak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Nike Training Club; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kişisel antrenman koçu olarak kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir mobil uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama ile dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman egzersiz yapabilirsiniz. 100'den fazla özel geliştirilmiş antrenman teknikleri ile vücudunuzu toparlayabilir ve fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Ayrıca antrenmanların sonunda sizi motive edecek bir çok ödül bulunuyor. Bu ödülleri dilerseniz Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;