Nike+ Running

iPhone Ve iPad İçin Koşu Takip Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Nike, Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

Marketlerdeki en iyi koşu takip uygulamalarından biri olan Nike+ Running artık iOS cihazlarında da kullanılabilecek. Kullanımı gayet kolay olan uygulama ile koşu verilerinizin takibini kolayca tutabilecek, koşularınız esnasında GPS yardımıyla rotanızı kaydedebileceksiniz.

Gerçek zamanlı olarak siz koştuğunuz anda hızınızı ölçen, mesafenizi gösteren ve yaktığınız kalorileri de görebileceğiniz bir uygulama. Bütün bu bilgileri koşu anında görebildiğiniz gibi sonrasında istatistik olarak da görebileceksiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri koşu sırasında yanlış hesaplanan rotanızı daha sonra elle düzeltme imkanı vermesi. Böylece koşularınızı daha düzenli takip edebilirsiniz.

Özellikler

  • Hız, mesafe, kalori gibi bilgileri kaydeder.
  • Facebook'ta paylaşma imkanı tanır.
  • Ekstra bir ürüne ihtiyaç duymazsınız.
  • Müzik çalma özelliği.
  • Ana ekrana eklemek için widget.

Siz de iOS cihazınızda kullanmak için başarılı bir koşu uygulaması arıyorsanız, Nike+ Running'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Nike+ Running, iTunes uygulamaları arasında popüler bir yeri olan ve siz koşu yaparken koştuğunuz mesafeyi ve koşma hızınızı ölçebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.
Uygulama siz koşarken katettiğiniz mesafeyi ve koşma hızınızı ölçebileceğiniz gibi cihazınıza takacağınız kulaklık ile de metrik olarak mesafenizi sesli bir şekilde duyabileceksiniz. Facebook ve Path senkronizasyonu sayesinde arkadaş listenizdeki kişiler ile koşarken aldığınız bilgileri paylaşabilirsiniz. Ayrıca yine arkadaş listenizin sizin paylaştığınız bu bilgilere göre beğendikleri veriler sayesinde beğeni çokluğuna göre uygulamadan gelecek olan tezahüratları duyabilirsiniz. Koşu sırasında dinlemek istediğiniz müzikleri de yine bu uygulama sayesinde dinleyebilirsiniz. 
İndirme Sayfası (indir.com)
iTunes'un en popüler koşu uygulaması artık iOS aygıtlarda.

Özellikler:

  • Sensör veya ekstra bir uygulamaya gerek yoktur.
  • Sizi gaza getiren şarkıları dinleme imkanı 
  • Çoklu dil desteği 

 

 

Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;