myTuner Radio

iOS için Ödüllü Radyo Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

myTuner Radio, iPhone ve iPad'inizde radyo dinlemekten keyif alan biriyseniz kesinlikle es geçmemenizin gereken bir uygulama. 120'den fazla ülke ve 30.000'e yakın radyo istasyonunu bünyesinde barındıran radyo uygulaması ile en yeni ve popüler parçaları dinlemenin keyfini sürebilir, spor haberlerini dinleyebilir, gündemi yakından takip edebilirsiniz.

myTuner Radio, iPhone ve iPad'iniz için ücretsiz kategorisinde bulabileceğiniz en başarılı radyo uygulaması. Türkiye dahil onlarca ülkenin radyo kanallarına hem de en popülerlerine anında ulaşabilmek ve dinlemek oldukça güzel. Hem de ücretsiz ve sınırsız olarak... Radyo istasyonlarını ülke ve şehir bazında filtrelemenin yanında türe göre de ayırabiliyorsunuz. Böylelikle o anki ruh halinize en uygun parçaları kolaylıkla bulabiliyor ve dinleyebiliyorsunuz.

Arka planda çalma desteği ile gelen myTune Radio, sadece Türkiye değil tüm ülkelerin radyo istasyonlarını dinlemek isteyen herkese önerebileceğim bir uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

myTuner Radio; Türkiye dahi olmak üzere 120'den fazla ülkenin 30.000'e yakın en popüler radyo istasyonuna ulaşmanızı sağlayan oldukça kullanışlı bir radyo dinleme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihaz kullanıcılarına sunulan uygulama ile Türkiye dahil olmak üzere 120'den fazla ülkeye ait 30.000'e yakın radyo istasyonuna kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca radyo kanallarını, ülke, tür olarak filtreleyebilir ve favori kanallarınızı belirleyerek hızlıca ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın 3G ve kablosuz bağlantı desteği sayesinde dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman radyo dinleme şansına sahipsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;