Mynet Astroloji

iPhone İçin Astroloji ve Burç Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mynet
tamindir.com indir.com gezginler.net

Astroloji inanan veya inanmayan pek çok kişinin en azından ilgisini çeken popüler konulardan bir tanesi ve yüzyıllardır bilinmeyene olan bu merak devam ediyor. Burçlar ise astrolojinin en büyük parçalarından bir tanesi.

iPhone için hazırlanmış Mynet Astroloji uygulamasını kullanarak günlük, aylık ve yıllık burç yorumlarınıza kolayca ulaşarak geleceğiniz hakkında fikirleri kolay yolda öğrenebilirsiniz. Ayrıca yükselen burcunuzu öğrenme, sevgilinizle aranızdaki burç uyumu ve astrolojik haberler gibi pek çok konuya dair yazılar da yine uygulama içerisinde yer alıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
  Mynet in geliştirdiği Astroloji ve Burç uygulaması ile burçlar hakkında detaylı yorumlar okuyabileceksiniz.
  Mynet in astroloji danışmanı İrem Su tarafından hazırlanan burcunuza ya da istediğiniz burca ait günlük, aylık ya da yıllık yorumlara ulaşabileceksiniz. Yükselen burcunuzu öğrenebileceğiniz bu uygulama ile ayrıca bu burca ait yorumları da okuyabilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki burç uyumunu görebilir ve güncel astrolojik haberlere ulaşabilirsiniz.
  Sağ üst köşedeki ayarlar bölümünden ayarladığınız takdirde uygulamayı her açışınızda burcunuza ait yorumlara direk ulaşabilirsiniz. Binlerce okuyucusu bulunan uygulamanın mobil versiyonun da oldukça fazla sayıda kullanıcısı olacağa benziyor.
İndirme Sayfası (indir.com)

Mynet Astroloji; burçlar hakkında detaylı yorumlar okuyabileceğiniz bir kaynaktır.

Mynet Astroloji danışmanı İrem Su tarafından yazılan detaylı yorumlar ile burcunuza ait günlük, aylık ve yıllık yorumlara ulaşabilir, burcunuzun genel özelliklerini inceleyebilirsiniz. Yükselen burcunuzu öğrenebileceğiniz gibi, bu burca ait yorumları da okuyabilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki burç uyumunu görebilir ve güncel astrolojik haberlere ulaşabilirsiniz.

Kendi burcunuzu sağ üst köşedeki ayarlar bölümünden değiştirerek uygulama her açıldığında direkt olarak kendi burcunuzu okuyabilirsiniz.

Mynet Astroloji uygulaması ile ilgili sorularınızı [email protected]/* */ adresine yollayabilirsiniz.

Mynet Astroloji Uygulamasının Tüm Hakları Mynet Medya Hizmetler A.Ş'ye aittir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;