Musify Pro

iPhone ve iPad için Müzik İndirme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Alfadevs
tamindir.com indir.com

Musify Pro hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulama. Müzik dinlemekten keyif alan ve dinlemekten hoşlandığı parçaları cihazlarına indirmek isteyen kullanıcılara hitap eden Musify Pro kolay kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Uygulama iPhone 5, 5c ve 5S cihazlara indirilebiliyor ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Hoşlandığınız parçaları uygulama içerisinde aratabilir ve istediklerinizi anında indirebilirsiniz. Müzikleri cihazınıza indirdikten sonra onları offline olarak dinleme şansına sahipsiniz. İndirdiğiniz müzikleri tarih, isim ve sanatçı bilgilerine göre düzenleme şansına sahipsiniz.Uygulamanın dikkat çeken özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ekran kilidi aktifken çalmaya devam etme özelliği
  • Albüm kapakları
  • iPod benzeri müzik listeleri oluşturma
  • Ekolayzır ve bass güçlendirici
  • Tek dokunuşla indirme işlemini başlatma
  • Kolay kullanılan ve göze şık gelen arayüz

Siz de bir müzik aşığıysanız ve favori şarkılarınızı cihazınıza indirmek istiyorsanız Musify Pro’yu mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Musify Pro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde müzik dosyaları indirmenize olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

En beğendiğiniz favori müziklerinizi uygulama içerisinde aratarak dilediğiniz parçayı anında iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede Offline olduğunuz durumlarda dahi kolayca müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz müziklerinizi tarih, isim ve sanatçı bilgilerine göre sıralayabilir, çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Musify Pro uygulaması içerisinde; ekran kilidi aktifken çalmaya devam edebilme, albüm kapakları, iPod benzeri müzik listeleri oluşturma, ekolayzır ve bass güçlendiricileri, tek bir dokunuşla indirme işlemini başlatma, kolay kullanıma sahip arayüz araçları gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;