Mobil Sigorta Sorgu

iOS için Poliçe Sorgulama Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Mobil Sigorta Sorgu, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından geliştirilmiş olup, kullanıcıların poliçe ve hasar bilgilerine kolaylıkla ulaşabilmelerini mümkün kılmaktadır. Poliçe, acente, eksper, kaza tutanağı, eksper atama ve daha pek çok işlem iPhone’dan gerçekleştirilebilmektedir.

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması ile poliçe ve hasar bilgilerinize dilediğiniz zaman ulaşabilme kolaylığı sağlayan bir uygulama. Uygulama ile profil ve poliçe bilgilerinizi girerek trafik ve kasko poliçeleri, hayat sigortaları, seyahat ve sağlık poliçeleri, yeşil kart, taşımacılık ve koltuk poliçeleri sorgulayabilir, poliçe bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Plaka, kimlik numarası ve hasar tarihi bilgilerini girerek eksperin aracınızın tamiri ile ilgili belirlediği tüm bilgilere erişebilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın acenteye mi arıyorsunuz? Acente sorgulama ekranından yakınınızdaki acentelerin yerini öğrenebilir, acenteye nasıl gideceğinizi görebilirsiniz.

Kaza tespit tutanaklarını da anlık olarak takip etme imkanı sunan uygulama, sekmeli yapıda tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Araç sekmesinden trafik / kasko poliçe sorgulama, acente sorgulama, eksper sorgulama, koltuk poliçe sorgulama, yeşil kart poliçe sorgulaması yapabilirsiniz. Kaza sekmesinden kaza tespit tutanağı sorgulama, eksper atama, eksper raporu sorgulama ve eksper atama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hayat / Sağlık sekmesinden hayat, sağlık ve seyahat poliçelerinizi sorgulayabilirsiniz.

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması, araç sahiplerinin en çok karşılaştıkları soruların yanıtlarını içeren yardım bölümü de içermektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Mobil Sigorta Sorgu uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek her yerden ve her zaman poliçe ve hasar bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Mobil Sigorta Sorgu uygulaması; Araç Menüsü, Kaza Menüsü, Hayat/Sağlık Menüsü, Poliçe Sorgulama, Tutanak Sorgulama, Eksper Atama, Harita ve Yol Tarifi Bölümlerinden oluşmaktadır. Uygulamada bulunan her bir bölüme sadece tek bir dokunuşla ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) tarafından geliştirilen bu uygulama ile birlikte artık profil ve poliçe bilgilerinizi kaydederek Eksper atama, Tutanak sorgulama vb. işlemlerinizi akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;