Microsoft Excel

iPhone ve iPad için Excel Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Microsoft Excel elektronik tablolar oluşturmak amacıyla kullanılan popüler bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde masaüstü versiyonda yapmaya alıştığımız her şeyi zahmetsizce mobil cihazlarımız üzerinde de gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulama ile gerçekleştirebileceğimiz işleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Formülleri, tabloları, grafikleri ve açıklamaları kullanarak kapsamlı tablolar hazırlayabiliriz
  • Oluşturulan Excel tabloları Mac veya PC bilgisayarımızda sorunsuzca açabiliyoruz
  • Excel tablolarını OneDrive, Dropbox ve SharePoint ile paylaşabilir veya email olarak gönderebiliriz
  • Tablolara en son bıraktığımız yerden başka cihaz üzerinden devam edebiliyoruz
  • AirPrint özelliği ile tabloların tamamını veya belli bir kısmını çıktı alabiliyoruz

Microsoft Excel'in en önemli özelliklerinden bir diğeri ise sezgisel bir arayüze sahip olması. Masaüstü versiyona alışkın olan kullanıcılar bu uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaktır. Tüm özellikler dokunmatik ekran kullanımına uygun getirildiği için fonksiyonlar problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Genel olarak Microsoft Excel fonksiyonel bir uygulama ve kullanıcılara elektronik tablolar oluşturma konusunda hatırı sayılır ölçüde yardımcı oluyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Microsoft Excel uygulaması ile iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızdan elektronik tablolarınızı oluşturabilir ve kolayca düzenleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde masaüstünden yapmaya alıştığınız elektronik tablo işlemlerinizi dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman iOS cihazlarınızdan yapabilirsiniz.

Uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek, formülleri, tabloları, grafikleri ve açıklamaları kullanarak kapsamlı tablolar hazırlayabilir, oluşturduğunuz Excel tablolarını Mac ve Windows bilgisayarlarınızdan kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Excel tablolarını OneDrive, Dropbox ve SharePoint ile paylaşabilir veya email olarak gönderebiliriz.

Bunun yanı sıra uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden biri ise iOS cihazlarınızla başladığınız bir elektronik tabloya farklı bir cihazınızdan devam edebiliyorsunuz. Ayrıca AirPrint özelliği ile tabloların tamamını veya belli bir kısmını çıktı alabiliyoruz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;