Merged!

Puzzle Bulmaca Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net

Merged Nasıl Oynanır?Merged görselleri zar tabanlı ama içeriği puzzle tabanlı bir eğlence oyunudur. Oyun içerisinde size 5'e 5'lik bir alan verilir ve rastegele gelen karelerle bu alanı doldurmaya ve mümkün olan en yüksek puanı yapmaya çalışırsınız. Oyun içersinde üzerinde bir, iki, üç, dört, beş ,altı yada M yazan kareler gelir. Bu kareleri olabilecek en mantıklı kombinasyonlarla 5'e 5'lik alana koymaya ve onları yok etmeye çalışırsınız.Üzerinden aynı sayı olan en az 3 kareyi yan yana getirdiğinizde o kareler toplanıp bir üst sayıyı elde edersiniz. Mesela üzerinde bir olan 4 tane kare yan yana geldiğinde o alandak bütün kareler yok olarak bir adet üzerinden iki yazan bir kare elde edersiniz.Üzerinde altı yazan en az üç kare yan yana geldiğinde ise o alanda 3'e 3'lük bir patlama olur ve o alandaki tüm kareler yok olur.Bu şekilde olabildiğiz en yüksek skoru yapmaya çalışırsınız.

Oyun içerisinde yandığınız zaman oyun size reklam izleyerek kazandığınız altınları iki katına çıkarma imkanı sunar. Eğer yaklaşık 30 saniyelik bir reklam izlerseniz kazandığınız altınları kolayca ikiye katlabilirsini. Mesela 87 altın kazandınız oyun bitiminde reklam izleyerek fazladan 87 altın daha kazanarak sonra oyunda toplam 174 altın kazanmış olursunuz.

Merged paralı bir oyun mudur?Hayır, Merged ücretsiz bir oyundur ama oyun içerisinde reklamları kaldırmak yada altın kazanmak için çok cüzzi miktarlar ödeyebilirsiniz. Ve bu tamamen isteğe bağlıdır.

Merged'de beğenmediğiniz bir özellik var mı?Merged içerisinde reklamlar çok fazla beğenmediğimiz tek özellik olarak bunu sayabiliriz.

İndirme Sayfası (indir.com)

1010!'in yapımcılarından

Sizin için hazırladığımız blok birleştirmeli bulmaca oyunu Merged! ile tanışın!

Merged! bir bloklu bulmaca oyunudur. Oyundaki amacın blokları oyun alanında birleştirerek daha yüksek rakamlara ulaşmak.

En az üç aynı renk bloğu, dikey, yatay ya da L şeklinde yerleştirerek birleştir. İstersen blokları yerleştirmeden önce çevirebilirsin de.

Dikkat et bulmacacı, başarıya giden yol kısıtlı alanlar, zekice birleştirmeler ve rastgele bloklarla örülü.

Özellikler- Kolayca öğrenip, eğlenerek ustalaşacaksın- Can ve zaman sınırı yok- Eğlenceli ve zevkli görseller

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;