Media Markt

iOS için Media Markt Türkiye Resmi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Avrupa’nın 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt’ın mobil uygulamasını yükleyerek 50.000’ yakın ürüne mağazaya gitmeden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. En yeni televizyonlardan bilgisayarlara, mobil cihazlardan kameralara, beyaz eşyadan oyuncağa onlarca farklı kategoride ürünü yerinizden kalkmadan inceleyebilirsiniz.

Düşük fiyat garantisi, bol ürün çeşidi, hızlı gönderi, güvenli alışveriş, iade garantisi ile diğer teknoloji mağazalarından bir adım önde olan Media Markt’ın ürünlerine akıllı telefon ve tabletinizden de ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Media Markt iPhone ve iPad uygulamasını yükleyerek en yeni ürünlere göz atabilir, internetten ve mağazadan satın alımlarda geçerli fırsatları takip edebilirsiniz.

Media Markt Türkiye uygulamasında TV ve Ses, Telefon, Tablet, Bilgisayar, Foto ve Kamera, Beyaz Eşya, Ev Aletleri ve Yaşam, Kişisel Bakım ve Sağlık, Oyun ve Hobi, Anne ve Bebek Oyuncak kategorileri bulunmaktadır. Aradığınız özel bir ürün varsa hemen kategorilerin üstünde bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Barkod tarama özelliği mağazada incelediğiniz ürünü hızlıca bulabilir ve uygulama üzerinden satın alabilirsiniz.

Media Markt Türkiye Özellikleri:

  • Dünyaca ünlü markaların en yeni ürünleri
  • Güne özel fırsatlar, İnternet kampanyası, Gece Kuşu
  • Adresten ve Mağazadan teslim seçenekleri
  • En yakın Media Markt mağazası bilgilerine ulaşma
  • Siparişleri tek bir ekrandan takip etme
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Media Markt'ın düşük fiyatları, avantajlı kampanyaları ve elektronik ürünleri seçeneklerine daha kolay ulaşmanız amacı ile geliştirilmiş iOS Media Markt resmi uygulamasıdır.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyebilir ve elektronikte dünya markası olmayı başarmış pek çok markanın ürün seçeneklerine anlık olarak ulaşabilirsiniz. Arıca Günün Olayı başlığı altında her güne özel inanılmaz fırsatları takip edebilir ve faydalanabilirsiniz.

Alışveriş tutkunları için özel olarak geliştirilmiş olan uygulama da gece 22:00'den sonra Gece Kuşu fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulamayı kullanarak sipariş verebilir, siparişlerinizi en yakın Media Markt mağazasından teslim alabilir veya adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgeye en yakın olan Media Markt mağazasını sadece tek bir dokunuşla bulabilir, tüm siparişlerinizi tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;