MB2

iPhone ve iPad için Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: MixerBox Inc.
tamindir.com indir.com

Tamamen ücretsiz olarak sunulan MB2 özellikle müzikseverlerin beğenerek kullanacağı uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulamayı kullanarak YouTube, iTunes, Spotify ve SoundCloud gibi servislerden müzik dinleyebilirsiniz. Bir başka deyişle MB2 farklı servisleri tek bir yerde toplayan faydalı bir uygulama.

12'den fazla ülkede en çok tercih edilen 25 müzik uygulaması arasında yer alan MB2 sayesinde kendi çalma listelerinizi zahmetsizce oluşturabilir ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanlarından biri de günlük olarak hazırlanan çalma listeleriyle kullanıcılara daha keyfili bir müzik deneyimi sunuyor.

Milyonlarca müziğin toplandığı MB2'de oluşturdğunuz çalma listelerinizi farklı cihazlarla senkronize edebilme şansına da sahibiz. Facebook desteği sunması en önemli artılarından bir tanesi. Bu sayede favori şarkılarınızı takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanım seçenekleri ve ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken MB2'yi tüm müzikseverlere tavsiye ediyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

MB2 uygulamasını iOs işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirerek YouTUbe, iTunes, Spotify ve SoundCloud gibi müzik servislerinden kolaylıkla müzik dinleyebilirsiniz.

Bir çok popüler müziğin bir araya toplandığı ve 12'den fazla ülkede en çok kullanılan 25 müzik uygulaması arasına girmeyi başaran MB2 uygulaması ile pek çok müzik dinleme servisinden müzik dinleyebilir, kendi çalma listelerinizi oluşturabilir veya sizin için günlük olarak hazırlanan çalma listesini dinleyerek müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz çalma listelerinizi farklı cihazlar ile senkronize edebilirsiniz. Ayrıca Facebook entegrasyonu sayesinde müziklerinizi dinlerken en sevdiğiniz parçaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;