Marshall Visualizer

iPhone ve iPad için Marshall Artırılmış Gerçeklik Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Marshall Visualizer ünlü dekorasyon ve boya firması Marshall firması tarafından sunulan bir zenginleştirilmiş gerçeklik uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar ve tabletle üstün teknolojilere sahip. Üreticiler de bu gerçeği göz önüne alarak farklı türlerde uygulamalar tasarlıyor. Marshall Visualizer da bunlardan bir tanesi.

Uygulama cihazın kamerasını kullanarak işlevini yerine getiriyor. Marshall Visualizer'ı kullanarak evinizin duvarlarının boyandıktan sonra nasıl görüneceğini anında görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey düşündüğünüz rengi seçmek ve boyamak istediğiniz duvarın fotoğrafını çekmek. Uygulama seçtiğiniz rengi duvara uyguluyor ve size boyadıktan sonra az çok neye benzeyeceğini gösteriyor.

Uygulamada onlarca farklı renk seçeneği mevcut. Beğendiğiniz renklerin kodlarını kaydedebilirsiniz. Son derece kolay ve hızlı kullanım özelliklerine sahip olan Marshall Visualizer sayesinde duvarlarınızı boyamadan önce nasıl görüneceklerine göz atabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak size en yakın Marshall satış noktalarını da görebilirsiniz. Eviyle ilgilenmeyi seven herkese bu uygulamayı tavsiye ediyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone ve iPad cihazlarınızın kamerası aracılığıyla evinizin duvarları için karar veremediğiniz renkleri seçmenizi kolaylaştıran Visualizer, tamamen ücretsiz bir sanal gerçeklik uygulamasıdır.

Marshall tarafından geliştirilmiş ve resmi olarak uygulama mağazasında yayınlanmış olan Visualizer sayesinde, evinizin duvarları, mobilyalar, dekorasyonlar ve hatta döşemeler için kolaylıkla renk seçimi yapabilirsiniz.

Markanın tüm renklerini yapısında bulabileceğiniz uygulama, boyamak istediğiniz duvara cihaz kamerasını doğrultarak istediğiniz rengi seçmenizi ve seçimden sonra da ekran üzerinde o rengin duvarınızda nasıl görüneceğini adeta boyanmış gibi size gerçek zamanlı olarak göstermektedir.

Ayrıca uygulama sayesinde elde ettiğiniz gerçeklik görüntülerini cihazınız üzerine kayıt ederek arkadaşlarınız ile paylaşabilir, zevkinize uyacak renk kombinasyonlarını dilediğiniz gibi oluşturabilir, uygulama içerisinde yer alan ve hayatınızı kolaylaştıracak videoları izleyebileceğiniz gibi size en yakın Marshall boya satış noktalarını öğrenebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;