MAPS.ME

iOS için Çevrimdışı ve Hızlı Harita Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: MapsWithMe GmbH
tamindir.com indir.com

MAPS.ME, dünya genelinde 4 milyon indirme sayısına ulaşmış çevrimdışı kullanılabilen ve oldukça hızlı bir harita uygulamasıdır. 300’den fazla ülke ve adayı karış karış gösterebilen uygulama internet bağlantısını aktif olarak kullanmadığından yurt dışına çıkarken size ek masraf çıkarmaz.

Tüm iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan bu harita uygulamasında Türkiye de bulunuyor. İstediğiniz ülkenin haritasını çevrimdışı dolaşmak için bir kere indirmeniz yeterli oluyor. Kısa süren indirme işleminin ardından hücresel veri bağlantısına ihtiyaç duymadan o şehrin sokaklarını adım adım gezebiliyorsunuz. Gideceğiniz ülkenin turistik yerlerini veya gezilecek mekanlarını mı merak ediyorsunuz? Veya benzininiz bitti bir benzin istasyonu mu arıyorsunuz? Arama butonu sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bu yerleri haritada görmeniz mümkün.

Harita verilerinin sürekli olarak güncellendiği uygulama benzerlerine göre oldukça hızlı çalışıyor. Veri sıkıştırma yöntemi sayesinde harita uygulamalarında sık rastladığınız gri karelere MAPS.ME’de rastlamıyorsunuz. Hızlı olduğu kadar da oldukça detaylı hazırlanmış bir uygulama.

MAPS.ME, iş seyahati veya tatil nedeniyle yurt dışına çıktığınızda size rehberiniz edecek harika bir uygulama. Türkiye’yi de içine alan uygulama çevrimdışı harita uygulamaları arasında kesinlikle en iyisi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde olsanız bile istediğiniz ülkenin haritasını indirerek internet bağlantısı olmadan gezinti yapabilmenizi sağlayan MAPS.ME, tamamen ücretsiz bir harita uygulamasıdır.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama içerisinde tam 354 ülke ve ada'nın haritası bulunuyor. Özellik sık sık yurtdışına çıkan kullanıcılar için önereceğimiz uygulama sayesinde; gideceğiniz ülkenin haritasını telefonunuza indirerek, internet bağlantısı olmadan gitmek istediğiniz yere haritayı görüntüleyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uygulamada bulunan arama özelliğini kullanarak herhangi bir yerdeki eğlence mekanlarını, ulaşım alanlarını, alışveriş merkezlerini, sağlık komplekslerini ve daha pek çok mekanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Rota planlama özelliğine de sahip olan uygulama mevcut konumunuzdan harita üzerindeki herhangi bir noktaya yol tarifi almanıza imkan tanıyor. Seyahatlerinizin vazgeçilmez uygulaması olacağını düşündüğümüz MAPS.ME, kuş uçmaz, kervan geçmez yerlerde bile çalışabiliyor.

Diğer harita uygulamalarına göre daha fazla detay bulabileceğiniz uygulama sayesinde nerede olduğunuzu her zaman öğrenebileceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;