Mackolik

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Maç Sonuçları Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Kokteyl
tamindir.com indir.com gezginler.net

Mackolik Canli Sonuclar, öncelik futbol müsabakaları olmak üzere dünya genelindeki birçok spor karşılamaşmasına dair canlı maç sonuçlarını ve bilgilerini sunan uygulamadır.

Mackolik Canli Sonuclar ile Türkiye Süper Lig ve Avrupa liglerine ait maçları takip etmek mümkün. Diğer yandan aynı liglerin puan durumları ve önemli istatistikleri bu uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. At yarışı sonuçlarının da kullanıcılara sunulduğu uygulama, spor dünyasına ait haberleri de aktarabiliyor.

Spor mücadelelerini canlı olarak sunan televizyon programlarını listeyen Mackolik Canli Sonuclar uygulaması ile hiçbir maçı kaçırmayacaksınız.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Mackolik Futbol Türkiye ve Avrupadan futbol karşılaşmalarının canlı sonuçlarını ve genel sonuçlarını öğrenmenizi sağlayan uygulamadır. Uygulama sayesinde oynanan tüm maçlarla ilgili canlı skor ve bilgilere ulaşabilirsiniz. 
Tüm liglerle ilgili spor haberleri, genel puan durumu ve istatistiklere kolayca ulaşabilirsiniz. Mackolik ile merak ettiğiniz maçların sonuçlarını çabucak öğrenebileceksiniz
İndirme Sayfası (indir.com)

Türkiye'nin rakipsiz canlı skor sitesi Mackolik.com şimdi cebinde!!! Mackolik Mobil ile tüm Dünya liglerini canlı canlı takip etmek cok kolay. İddaa heyecanını Mackolik Mobil ile kesintisiz her yerde yaşa!

v.1.1.0

Hata düzeltmeleri iOS 4.2.1 ve üstü cihazlarda test edilmiştir. Diğer versiyonları kullanan cihazların güncelleme yapması gerekmektedir.

v.1.0.9

Uygulamaya getirilen iOS 5 desteği ile eski cihaz versiyonlarında çıkan cihaz desteği problemi giderildi.

v.1.0.8

iOS 5 desteği getirildi İddaa detayında karşılıklı gol parametresi eklendi

Uygulama konusunda sorun ve görüşleriniz için [email protected]/* */'a e-mail gönderebilirsiniz.

Not: Sorunlar için e-mail'ınıza cihaz modeli ve iOS versiyonunu eklemenizi rica ederiz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;