Mackolik Canlı Sonuçlar

iPhone ve iPad İçin Eğlenceli Beceri Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Kokteyl
tamindir.com indir.com

Mackolik Canlı Sonuçlar iPhone uygulaması ile siz de maç sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Futbol ve basketbol olmak üzere dünya üzerindeki tüm ligleri takip edebileceğiniz bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Spor dünyasını yakından takip ediyorsanız Mackolik Canlı Sonuçlar mutlaka cihazınızda bulunmalı.

Uygulamaya ilk girdiğiniz anda temiz ve düzenli bir arayüz dikkat çekiyor. Tüm bilgiler kullanıcıların rahatlıkla takip edebileceği bir şekilde sunuluyor. Maç ve takım bildirimlerini anlık olarak takip edebileceğiniz bu uygulayı tamamen kişisel ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

Canlı sonuçlar, puan durumu, haberler, fikstür, forum, takım detayları, karşılaştırmalar, oyuncu bilgiler, oranlar ve anketler gibi seçenekler içeren Mackolik Canlı Sonuçlar’da bunlardan istediklerinizi işaretleyebilir ve işaretleriğiniz seçenekleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Ücretsiz olmasının kaçınılmaz bir sonucu olarak Mackolik Canlı Sonuçlar’da zaman zaman rahatsız eden reklamlar çıkıyor. Fakat bu detay kolaylıkla gözardı edilebilir seviyede.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Mackolik Canlı Sonuçlar uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek dünya çapında oynanan tüm basketbol ve futbol liglerini takip edebilir, skorları canlı olarak takip edebilirsiniz.

Spor severler bu uygulamaya bayılacaklar. Özellikle de futbol ve basketbol maçları ile yakından ilgilenen spor severler için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama son derece kolay kontrol edilebilen, karmaşadan uzak basit anlatım tarzına sahip olan kullanışlı menüsü ile size keyifli bir kullanım sunmaktadır.

Mackolik Canlı Sonuçlar uygulamasını kullanarak dünyada oynanan tüm futbol ve basketbol liglerindeki maçların skorlarını an be an takip edebilecek, oyuncu bilgileri, takım detayları, karşılaştırmalar, haberler, canlı sonuçlar, puan durumu ve fikstür, forum, anketler, forum, karşılaştırmalar, iddaa programı gibi hizmetlerden de yararlanabileceksiniz. Eğer siz de dünya liglerindeki futbol ve basketbol maçları ile yakından ilgili iseniz bu uygulamayı mutlaka kullanmalısınız. Uygulama iOS cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;