lovoo

IPhone Ve IPad Için Arkadaşlık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: K2G Media Ltd.
tamindir.com indir.com gezginler.net

Yeni insanlarla tanışmanın yeni bir yolu olan konum tabanlı arkadaşlık uygulamalarından biri olan Lovoo ile çevrenizde bulunan kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazınızın GPS’ini açarak, uygulama üzerinden yakınınızda bulunan diğer kullanıcıları görebilir, onlarla sohbet edebilir ve buluşmalar ayarlayabilirsiniz. Gizliliği korumak adına hiç kimsenin konumunu net olarak göstermeyen Lovoo uygulaması ile karşınıza çıkan kişileri beğenebilir, aynı şekilde onlar da sizi beğenirse sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca sizinle eşleşen kişilerle de direkt olarak sohbet etme fırsatı da yakalayabiliyorsunuz.

Filtreleme seçeneğini kullanarak, aradığınız kriterlerdeki kişilere daha kolay ulaşabilirsiniz. Sizi beğenen kişileri de ayrı bir kategoride görebileceğiniz uygulamada, bu kişilerin profillerini inceleyerek beğenmeniz durumunda sohbet etmek de sizin kararınıza kalıyor. Profilinizde yer alan bilgileri doğru bir şekilde doldurarak, ortak ilgi alanlarınızın bulunduğu kişilere daha rahat ulaşabilme imkanı sunan uygulamada, profilinizin daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız da belli bir ücret ödeyerek popüler kişiler listesinde yerinizi alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, çevrenizde bulunan diğer Lovoo kullanıcılarını bularak arkadaş olabileceğiniz kolay kullanıma sahip bir konum tabanlı arkadaşlık uygulamasıdır.

Uygulama sizin ve karşınızdaki kişinin konumunu tam olarak göstermeden sadece aranızdaki uzaklık mesafesini göstermektedir. Bu sayede güvenle arkadaş edinebilir, karşınızdaki kişilerin fotoğraflarını beğenebilir ve o kişide sizi beğenirse direk olarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamada sizinle eşleşen kullanıcılarla direk olarak sohbet edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan filtreleme özelliğini kullanarak, sizi beğenen kişileri ayrı bir kategori altında görüntüleyebilir, onları beğenerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ancak uygulamada karşı tarafın fotoğrafını görebilmeniz için sizin de en az 3 fotoğraf eklemeniz gerekiyor.

Ana ekrandan yakınınızda yer alan kişileri görüntüleyebilir, gelişmiş arama sekmesini kullanarak ortak özelliklere sahip olduğunuz kişileri bulabilirsiniz. Profilinizin çok daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, ücret ödeyerek profilinizi popüler kişiler listesine ekleyebilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıkla edinmek isteyen iOS kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm uygulama ile bulunduğunuz bölgeye en yakın olan diğer Lovoo kullanıcılarını tespit ederek arkadaş olabilirsiniz.

Yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen iOS kullanıcıları Lovoo uygulaması tam size göre. Mutlaka denemelisiniz!

İndirme Sayfası (indir.com)

LOVOO, FLÖRT ETMEK ve YENİ İNSANLAR iILE TANIŞMAK İÇİN GELİŞMİŞ BİR SOSYAL AĞDIRLOVOO artik Türkiye`de!!!!

AVRUPA’ DA TV KANALARINDAN TANINAN LOVOO SHOW YOUR APP AWARD 2012 DE YILIN EN IYI APLİKASYONU SEÇİLDİ

TV Kanaları SAT1, PRO7, N24, ARD und BILD.

LOVOO’ yu ücretsiz indirin ve arama motoru ile çevrenizdekı insanlar ıle tanışın

TÜM TEMEL FONKSİYONLARI ÜCRETSİZ KULLAN!

LOVOO-FLÖRTRADAR ve bir çok diğer LOVOO özellikleri ile doğru insanları çok kolay yakınlarında bulabilirsin:

★Sadece Single ler için değil!★★FACEBOOK girişi ile Express hızında kayıt★★Ücretsiz kullanım - Abonelik yok★

Gelişmiş fonksiyon için, birkaç fiyat tarifesi opsiyonel VIP paketleri sunuyoruz.Ücret iTunes hesabınızdan doğrudan tahsil edilecektir.

ITunes hesap ayarlarından otomatik yenilemeyi seçili paketiniz sona ermeden en geç 24 saat önce devre dışı bırakabilirsiniz.Önceden başlamış VIP-Paketleri verilen sipariş sona ermeden sonlandırılamaz. LOVOO'dan yararlanmak için bir VIP paketine gerek yoktur!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;