Looksery

IPhone Ve IPad İçin Yüz Fotoğrafı Düzenleme Ve Efektlendirme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Looksery Inc.
tamindir.com indir.com

Looksery uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak kendi yüzleri üzerinde çok çeşitli efektler uygulayabilecekleri, aynı zamanda yüz fotoğraflarını kullanarak çeşitli animasyon karakterler oluşturabilecekleri ilginç fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın oldukça kolay kullanılır ve sade arayüzü sayesinde tüm uygulamak istediğiniz efekt ve filtrelere de erişim konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, yüzünüzü 3 boyutlu olarak modellemesi ve daha sonra ekleyeceğiniz adımlar için bu modellemeyi kullanması. Hafif makyaj uygulamaları, göz rengi değişiklikleri, yüz şekliyle oynama gibi pek çok düzeltme operasyonu Looksery'nin içerisinde mevcut.

Bunun yanında 3 boyutlu olarak kendi yüzünüzü bir animasyona dönüştürebileceğiniz uygulama, bu animasyonda yer alan karakteri değiştirerek kendinizi eğlenceli hayali yaratıklar haline dönüştürmenize de yardımcı oluyor. Hazırlanan bu animasyon videolar üzerinde uygulayabileceğiniz renk ve ışık filtreleri sayesinde her zaman daha eğlenceli veya etkileyici bir görünümün mümkün olduğunu da belirtmek gerek. Dilerseniz bu animasyonların içerisine kendi seslendirmenizi ekleyerek daha da etkileşimli bir hale getirebilirsiniz.

Standart yüz fotoğraflarınız üzerinde FX efektler uygulamanıza izin veren uygulama, bu efektler sayesinde fantastik karakterlere benzemenizi sağlayabildiği gibi isterseniz bir moda dergisine çıkmış gibi görünmenizi de sağlayabiliyor. Yeni bir fotoğraf düzenleme ve efekt uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Looksery, videolu sohbet yapmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır.

Video sohbetlerde farklı görünümlere kavuşmanızı hedefleyen uygulama gerçek zamanlı görüntünüz üzerinde manipülasyon yaparak görüntüleri farklılaştırmanıza imkan tanıyor.

Yüzdeki kırışıklardan göz rengine, göz altı morluklarından yüz hatlarındaki sorunların giderilmesine kadar pek çok düzenleme imkanı sunan uygulama ayrıca görüntülere farklı efektlerde eklemenizi sağlıyor.

Manipülasyon algoritmasını video sohbetlerinize uygulayabilen Looksery uygulamasını, arkadaşlarınızla keyifli sohbet etmek için mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;