LinkedIn Connected

IPhone Ve IPad İçin İş İlişkileri Geliştirme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
tamindir.com indir.com

LinkedIn Connected uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının LinkedIn üzerinde yer alan kullanıcılar ve bağlantılar hakkında daha kolay bir şekilde bilgi edinmelerini sağlayabilen ücretsiz ve resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Standart LinkedIn mobil uygulamasının aksine çok basit ve sade bir yapıya sahip olan uygulama, böylece karmaşık menüler arasında gezinmek yerine kişilere dair direkt bilgileri edinebilmenize yardımcı oluyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda en çok dikkatinizi çekecek olan şey, artık bağlantılarınızın herhangi bir iş değişikliği, doğum günü, iş yıl dönümü gibi durumlarında hemen gerekli bildirimleri alıyor olduğunuz olacaktır. Böylelikle insanlarda pozitif etki bırakmak için onlarla ne zaman etkileşime geçebileceğinizin farkına varabileceksiniz.

Ayrıca herhangi bir toplantı, görüşme ya da buluşma öncesinde, görüşeceğiniz kişi hakkında daha fazla bilgi toplayarak hazır bir şekilde gitmek isterseniz, uygulamanın kişiler hakkında temel bilgileri sunmasından faydalanabiliyor ve böylece hızlı bir şekilde ayaküstü göz atabiliyorsunuz.

Her gün bir kaç dakika harcayarak iş ilişkilerinizi geliştirmeyi amaçlayan uygulama, standart LinkedIn uygulamasını karmaşık ve vakit alıcı bulanların beğenecekleri tercihler arasında yer alacaktır. Fakat uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

LinkedIn Connected, popüler iş ağı LinkedIn bağlantılarınızı yönetmenize ve bağlantılarınız ile aranızı daha sıkı bir hale getirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yönetim uygulamasıdır.

Mesleki ilişkilerinizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz LinkedIn Connected uygulaması sayesinde profesyonel bağlantılarınızın yaptıkları iş değişiklikleriyle ilgili ya da doğum günleri, iş yıl dönümleri, profil değişiklikleri gibi bilgileri gerçek zamanlı olarak bildirimler halinde alabilirsiniz.

Bağlantılarınız ile gerçek hayatta karşılaşmadan önce sohbetler başlatmanızı da amaçlayan uygulama iş ilişkilerinizi güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Profesyonel çevrenizle olan ilişkilerinizi daha sağlıklı bir şekilde yürütebilmenizi sağlayan LinkedIn Connected'ı ücretsiz olarak iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;