LINE Selfie Sticker

iOS için LINE Çıkartma Hazırlama Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Portekizce, Fransızca, Arapça, Rusça, Almanca, Çince, it
tamindir.com indir.com

LINE Selfie Sticker uygulaması ile özçekim fotoğraflarınızı komik görünümlü çıkartmalara dönüştürebilir, arkadaşlarınızla paylaşarak eğlenebilirsiniz. Hazırladığınız çıkartmalarla ister LINE profilinizi süsleyin, isterseniz de arkadaşlarınızla sohbet ederken kullanın.

Selfie fotoğraflarınızdan çıkartma oluşturmanıza imkan tanıyan LINE Selfie Sticker uygulamasında sizi şekilden şekle sokan 100’ün üzerinde karakter şablonu, 10’un üzerinde de hislerinizi yansıtan konuşma balonları bulunuyor. Üstelik bunların hepsini hiçbir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızı eğlendirmek üzere komik stickerlar hazırlayabileceğiniz uygulama, orijinal stickerlarınızı Facebook , Twitter , Instagram gibi popüler sosyal ağlarda arkadaş ve takipçilerinizle paylaşma izni de veriyor. Dilerseniz hazırladığınız stickerları LINE profilinizde ve mesajlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Selfie Sticker uygulaması sayesinde artık hazır stickerları kullanmak zorunda değilsiniz. Hızlıca yüzünüzün fotoğrafını çekip çıkartma haline getirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone telefonunuzun kamerasını kullanarak çektiğiniz selfie (özçekim)'lerinizi LINE Selfie Sticker uygulaması sayesinde sticker'a çevirebilir ve Line uygulaması üzerinden paylaşabilirsiniz.

Portre ve selfie'lerden sadece 3 adımda stickerlar oluşturmanızı sağlayan uygulama, çektiğiniz fotoğrafları karakterlere göre astronot, taraftar ya da yaratık gibi 17 farklı tema ve 130 illüstrasyondan dilediğinizi seçerek dönüştürebilirsiniz.

İllüstrasyon bölümünde boş olan alana yüz fotoğrafınızı yerleştirerek hazırladığınız sticker'ları kayıt edebilir ve LINE arkadaşlarınız ile sohbetlerinizde, LINE Timeline'da ya da Facebook, Twitter ve Instagram üzerinde paylaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde artık sohbetleriniz daha eğlenceli bir hal alacak.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;