LC Waikiki

iOS için LC Waikiki Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: LC Waikiki
tamindir.com indir.com gezginler.net

Türkiye’nin önde gelen giyim mağazalarından LC Waikiki’nin mobil uygulaması ile modayı yakından takip edin, kampanyaları kaçırmayın. LC Waikiki.com üzerinde bulunan en taze ve outlet ürünlere dilediğiniz zaman ulaşın ve kolayca satın alın.

17 ülkede 400’den fazla mağazada hizmet veren LC Waikiki’nin iPhone ve iPad kullanıcıları için özel olarak hazırlamış olduğu resmi mobil uygulamadır. Her yaşa hitap eden binlerce LC Waikiki ürününe yer verilen uygulama, nerede olursanız olun kampanyalı, outlet ve yeni sezon ürünlerini takip etme fırsatı sunuyor. Alışverişlerinizi güvenli bir ortamda yapabiliyor, sipariş durumunu anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Ayrıca yakınınızdaki tüm LC Waikiki mağazalarına hızlıca erişebiliyorsunuz.

Aradığınız ürünü daha kolay ve hızlı şekilde bulmanızı sağlayan Barkod Okuma özelliğini de sahip LC Waikiki’nin başlıca özellikleri:

 • 10.000 çeşit ürüne erişebilir,
 • Kampanyaları, yeni eklenen ürünleri, outlet fırsatlarını takip edebilir,
 • Güvenli bir şekilde siparişlerinizi tamamlayabilir,
 • Siparişin ne zaman ulaşacağını öğrenebilir,
 • Size en yakın mağazaları bulabilirsiniz.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından LC Waikiki'nin resmi uygulamasıdır.Bu uygulama üzerinden markanın yeni ürünlerine ve outlet ürünlerinde ulaşabilirsiniz ve satın alabilirsiniz.

Dünya'nın neredeyse her yerin de mağazaları olan bu marka her yaştan müşteriye hitap ediyor.Artık bu uygulama sayesinde alışverişin keyfini her yerde çıkarabilirsiniz.Güvenli bir alışveriş ortamı sunan bu uygulamadan size en yakın mağazalara erişimde sağlayabilirsiniz.

Barkod okuma özelliğine de sahip bu uygulamanın bir çok özelliği daha bulunmakta.Bunlar ;10.000 çeşit ürün,outlet ürün takip,sipariş takibi ve en yakın mağazaya ulaşım gibi.

Sizde alışverişlerinizde LC Waikiki'yi tercih ediyorsanız bu uygulamayı indirmelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
LC Waikiki’nin resmi iOS uygulamasıdır.

Nerede olursanız olun, trendlerden ve kolay alışverişten uzak kalmak istemiyorsanız, uygulamamızı indirebilir ve LCW ile ilgili pek çok bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

LC Waikiki Android uygulaması ile:

 • Lcwaikiki.com’daki yaklaşık 10.000 çeşit ürüne erişebilir,
 • Kampanyaları, yeni eklenen ürünleri, outlet fırsatlarını takip edebilir,
 • Güvenli bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilir,
 • Sipariş durumunuzu takip edebilir,
 • Size en yakın mağazalarımızı bulabilir,
 • Barkod okuyucu ile aradığınız ürünü aratıp satın alabilirsiniz.
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;