Kuveyt Türk Mobil Şube

iOS için Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması ile iPhone ve iPad’iniz üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin yararlanabildiği uygulama ile hesaplarınızı yönetmekten kredi kartı borcu ve faturalarınızı ödemeye kadar pek çok işlemi yerinizden yapabilirsiniz. Üstelik bankacılık işlemleriniz için işlem ücreti ödemezsiniz.

Kuveyt Türk Bankası’nın iOS platformu için hazırladığı bankacılık uygulaması Mobil Şube, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte bir uygulama. Vadeli ve vadesiz hesaplarınızı inceleyebiliyor, EFT ve Havale işlemlerinizi yapabiliyor, faturalarınızı ödeyebiliyor, faturasız hattınız için TL yüklemesi yapabiliyor, finansal hesaplamalar (kar payı, finansman, döviz) yapabiliyor, döviz kurlarını takip edebiliyor, en yakın Şube ve ATM’nin yerini öğrenebiliyorsunuz.

Müşteri numaranızı ve şifreniz ile ister kısa mesaj (Bilgilerinizi girdiğinizde şifre içeren bir sms gönderiliyor.) isterseniz de daha önce belirlediğiniz pin ile giriş yaparak Mobil Şube’yi kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kuveyt Türk Mobil Şube; iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan tamamen ücretsiz bir iOS için Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasıdır.

Kuveyt Türk Mobil Şube uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyerek tüm hesaplarınızı kolaylıkla yönetebilir, kredi kartı borçlarınızı ödeyebilir, faturalarınızı ödeyebilir, EFT ve havale işlemlerinizi yapabilir, vadeli ve vadesiz hesaplarınızı inceleyebilir, finansal hesaplamalarınızı ( finansman, döviz ) yapabilir, döviz kurlarını takip edebilir ve bulunduğunuz konuma en yakın ATM'nin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;