Knights of Dungeon

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
gezginler.net

Kahramanlarını toparla, ekibini kur ve rakip klanlar ile mücadele et. Zindanda becerilerine hakim ol yada farklı savaş modlarında mağlubiyet ile yüzleş. Tek kişilik görevler, boss mücadeleleri, PvP ve GvG yarışmaları maceranız boyunca sizleri bekliyor.

Savaş gazisi Nirvash dünyasında yolculuğa çıkan Berserker Lance olun. Tüm hikaye erdemli savaşçılar ve ejder'den gelen kara bir büyü arasında ki büyük bir savaş sırasında başladı. Fazlasıyla kan dökülmesinin ardından yapılan gizli ittifaklar dört krallığı ayırdı. Kahramanlardan oluşan bir takım kurmak sana ve yeteneklerine kalmış. Bitmek bilmeyen karanlığı yok et, Tytania, Nirvash, Dark Wood ve Behrend krallıklarına adaleti ve azmi getir.

- Eşsiz becerileriyle 20'den fazla kahraman- 150'den fazla tekli görevler- Boss savaşları- 5 PvP modu- Büyüleyici görseller ve akıcı/hareketli savaşlar- Dinamik zindan üretici- Ekipmanlarınızı ve kahramanlarınızı güçlendirin- Kıyafetlerin ve aksesuarların kilidini açın

Bu 3 boyutlu zindan ARPG'sinde, heyecan dolu bir macerada birden çok kahramana önderlik edeceksiniz. Dinamik zindan üretici sayesinde eğlenceli, tekrar edebileceğiniz ve birbirinden çeşitli zindanlarda mücadele edebileceksiniz. Hemen indirin ve sürükleyici, mükemmel Unity 5 motoruna sahip grafiklerle ve arkadaş canlısı oyunculardan oluşan topluluğa dahil olun.

İndirme Sayfası (gezginler.net)