Kim Bilir

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Peak Games
indir.com gezginler.net
Kim Bilir yaklaşık 20 bin sorunun bulunduğu bilgi yarışması oyunu. Oyunda size verilen 1.5 dakikalık sürede karşınıza çıkan soruları hızlı bir şekilde yanıtlamaya çalışıyorsunuz.Bu sürede karşınıza çıkan sorulara hızlı yanıt vererek yarışmayı en iyi şekilde tamamlamalısınız.
Üstelik Kim Bilir oyununu diğer oyunlardan ayıran çok büyük bir fark var. Bu fark yarışmayı kendi başınızada yapabilmenin dışında arkadaşlarınıla yarışmak. Arkadaşlarınızla yarışmak için tek yapmanız gereken Facebook ile giriş yapmak. Bu sayede arkadaşlarınızla bilgi yarışması düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz oyunda bulunan görevler kısmına girerek size verilen görevleri yerine getirmeye çalışarak yarışmaya başka bir tat katıyorsunuz.
Oyunda size verilen jokerler mevcut. Bu jokerlerle dahi bir sorunun doğru cevabını bulamadığınızda doğru cevabını hemen öğrenebiliyorsunuz bu sayede sizi meraklandıran sorunun yanıtını hemen öğrenmiş oluyorsunuz. 
İndirme Sayfası (indir.com)

Sen de arkadaşlarınla yarışabileceğin en seri, en çekişmeli bilgi yarışması “Kim Bilir'i" hemen BEDAVA indir!  Eğer en iyi ben bilirim diyorsan bunu arkadaşlarına ispatlamak için 90 saniyen var. Kim Bilir ‘de en çok soruyu en kısa sürede doğru cevaplayan haftalık turnuvada zirveye yerleşiyor.Bu arada küçük bir ipucu, yarışmada her sorunun puanı bir öncekinden daha fazla. Zamanını çok iyi ayarlayıp jokerlerini doğru kullanmalısın. Kısaca Kim Bilir ‘de strateji de çok önemli.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;