Kelime Oyunu™

Kelime bilgisi oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Kuka
indir.com gezginler.net

Kelime Oyunu, kelime bilgisine güvenen iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir kelime bulmaca oyunudur.

Birbirinden zorlu yüzlerce kelimeyi bulmaya çalışacağınız oyunda kendi kelime bilginizi en kısa sürede ve en harfi alarak sınayabilir, aldığınız puanlar ile de arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Oyun içerisinde verilen 4 dakikalık süre içerisinde sırayla ikişerli olarak verilen 4'den 10 harfe kadar karışık kelimeleri, size verilen açıklamaya göre en kısa sürede tahmin etmeniz gerekiyor. Doğru bulduğunuz her kelimenin harf sayısına orantılı olarak puan kazanabilirsiniz.

Zorlandığınız kelimelerde 'harf al' butonuna basarak yeni bir harf alabileceğiniz oyunda bu sayede tahmin şansınızı daha da artırabilirsiniz. Rasgele olarak verilecek olan bu harfin puan karşılığındaki değeri ise 100. Yani yeni bir harf aldığınızda toplam puanınızdan 100 sayı eksiliyor.

Zamana karşı yarıştığınızı asla unutmamanız gereken oyunda ayrıca seçtiğiniz bir puan ile oyun içi yarışmalara katılabilir ve haftanın ya da ayın birincisi olmak için mücadele verebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Televizyonların en çok sevilen yarışma programı Kelime Oyunu artık cebinizde, tabletinizde!

Siz de kelime bilginize güveniyorsanız hodri meydan! 

Birbirinden zorlayıcı yüzlerce kelime sizleri bekliyor! Önce kendi kelime bilginizi en kısa sürede, en az harfi alarak bulduğunuz kelimeler üzerinden sınayın, daha sonra aldığınız puanlarla arkadaşlarınızla yarışın.

Nasıl mı? Size verilen 4 dakikalık süre içinde sırasıyla ikişerli olarak gelen 4,5,6,7,8,9 ve 10 basamaklı kelimeleri verilen açıklamaya göre en kısa sürede doğru tahmin edin, harf sayısıyla orantılı olarak doğru bildiğiniz kelimelerden puanlar kazanın.

Eğer sorulan kelimeyi bilemeyeceğinizi düşünüyorsanız “Harf Al” diyerek tahmin şansınızı arttırabilirsiniz. Ancak kelimenin rastgele bir yerinden gelecek bu yardımcı harfin kaybedeceğiniz 100 puan değerinde olduğunu unutmayın. Bu yüzden size tavsiyemiz bu yardımcı harfi kelimeyi iyice sorgulamadan kullanmamanız. 

Kelime oyunda puanlarınız açılmamış her harf için 100’er puan olarak hanenizde birikiyor. Kelime oyunda zamana karşı yarıştığınızı asla unutmayın. Hedefiniz en kısa sürede, en az harf yardımıyla doğru cevabı verebilmek. Oyun sonunda sizinle aynı puanlara sahip rakiplerinizin önüne oyun sonunda kalan dakikalarınızla geçebilirsiniz. 

Kelime Oyunu'nu yükledikten sonra tekrar dilediğiniz kadar oynayabilir, puanlarınızı geliştirebilirsiniz. Oyunun sonunda beğendiğiniz bir puanınızla yarışmaya katılıp günün, haftanın ya da ayın birincisi olabilmek için şansını deneyebilirsiniz. 

Kelime Oyunu'nda Ekstra Kelime Paketi ile yepyeni 700 kelimeyle, Kelime Oyunu eğlencesine ara vermeden devam edebilirsiniz. 

Kelime Oyunu çok yakında farklı temalı özel paketleriyle (Spor, Müzik, Sinema, Yemek vs.) sizlerle birlikte olacak. Güncellemelerimizi takip etmeyi unutmayın.

İyi eğlenceler!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;