Kelime Kazani

Kelime Türetme Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: KuKa Apps
indir.com gezginler.net
Kelime kazanı oyunu iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı telefonlar için geliştirilmiş ve Facebook arkadaşlarınız ile ya da rastgele rakipler ile oynayabileceğiniz ücretsiz bir kelime türetme oyunudur.
Oyunda bulunan 16 harf alabilen tahta üzerindeki tüm kelimeleri bulup, rakibinizin aynı tahta üzerinde bulduğu kelimeleri görebilir ve ulaştığı skoru kolayca öğrenebilirsiniz. Oyunda geçmeniz gereken 3 tur sonunda en yüksek puanı yapan oyunu kazanır. Oyunu Facebook arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz gibi kendi kendinize oynayabilir ve kelime bilginizi test edebilirsiniz. 
Kelime Kazanı oyununda oynayacağınız her yeni bölümde yeni kelimeler ile dolu bir tahta önünüze gelir ve daha önce oynadığınız tahta bir daha asla karşınıza gelmez. Oyunda bulunan multiplayer özelliği sayesinde aynı anda onlarca kişi ile oynayabilir ve yarışabilirsiniz. Kelime Kazanı oyununu oynarken hem kelime dağarcığınızı test edecek hem de çok eğleneceksiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Kelime Kazanı'nda ister Facebook arkadaşlarınızla, ister rastgele rakiplerle kelime bilginizi ve hızınızı yarıştırabileceğiniz çok zevkli bir kelime oyunudur.

16 harfli tahtada bulabildiğiniz tüm kelimeleri bulun. Rakibinizin aynı tahtada bulduğu kelimeleri ve ulaştığı skoru görün. Üç turun sonunda rakibinizden daha yüksek puan yapın, kazanın!

İster Facebook hesabınız ile bağlanıp arkadaşlarınıza meydan okuyun, ister tek başınıza oynayarak kendi bilginizi ve hızınızı test edin!

Her seferinde yeni bir oyun!Her oyununuzda yepyeni ve kelimelerle dolu bir tahta oluşturulur. Asla aynı tahtayı bir daha görmeyeceksiniz!

Arkadaşlarınıza meydan okuyun!Arkadaşlarınız o anda oynuyor olmasa da onlarla yarışabilirsiniz! Siz oynadıktan sonra sıra rakibinize geçer. Rakibiniz istediği zaman karşılık verebilir.

Tüm arkadaşlarınıza karşı yarışın!Aynı anda onlarca arkadaşınızla birden yarışabilirsiniz. Oyunu başlatın, oynayın ve gönderin. Rakibinizden cevap beklerken ya yeni oyun açın ya da sıra sizde olan oyunları oynayın.

Hem kelime bilginizi hem stratejinizi yarıştırın!Üç farklı bonusu ihtiyacınıza göre seçin ve tam zamanında kullanın. Harf puanları ile harf ve kelime çarpanlarına dikkat edin, en yüksek skoru siz yapın!

İksirlerinizi kullanın!İksirlerinizle yeni oyun başlatabilir ve bonuslar alabilirsiniz. İksirleriniz biterse üzülmeyin. Her 10 dakikada yeni bir iksir kazanacaksınız. İksirlerinizin iki kat hızlı dolmasını istiyorsanız Pro versiyonumuza indirin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;