Karnaval Radyo

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

İnternet sitesi üzerinden sevilen bazı radyoları oldukça güzel bir şekilde yayınlayan Karnaval.com, bu hizmetini mobile taşıyor. Karnaval.com uygulaması ile Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Radio Mydonose radyolarını iPhone ve/veya iPad üzerinden dinleyebilirsiniz. RetroTurk, Zeplin, Kantin ve JoyTurk Akustik gibi internet sitesinde yer almayan radyolar da uygulama üzerinden dinlenebiliyor.

Radyoda çalan şarkıyı ve sanatçıyı belirten uygulama, o sanatçının kısa biyografisine de yer veriyor. Özellikle yabancı şarkılar için oldukça işlevsel olan bu özellik ile yeni sanatçılar keşfetmek mümkün oluyor. Dinlediğiniz radyoda daha önce çalan şarkıları görebilir ve bir sonraki şarkıyı da öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte o an çalan şarkıyı e-posta, Facebook ya da Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Son derece hoş arayüzü ve özellikleri ile müzik severlere önereceğimiz bir uygulama Karnaval.com

1.0.6649 güncellemesinin ardından uygulama iPhone 5 desteği kazandı. Ayrıca Borusan Klasik isimli klasik müzik yayını yapan bir radyo kanalıyla Jeton isimli radyo kanalı eklendi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Karnaval Radyo uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebilir ve dünyanın en popüler radyo kanallarına sahip olan Karnaval Radyo' nun oldukça kullanışlı olan uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden farklı radyolara sahip olan en iyi, en yeni ve en hit müziği siz kullanıcılarımıza sunan Karnaval.com, iOS uygulaması ile karşınıza çıkıyor. Eğer bir müzik tutkunu iseniz bu mükemmel uygulamaya bayılacaksınız.

Uygulama ile yapabilecekleriniz şöyledir;

- Sevdiğiniz radyoların canlı yayın programını dinleyebilecek,

- Araç modu özelliğini kullanarak uygulamayı arabanızda da kolaylıkla kullanabilecek,

- Alarm özelliği ile uygulamayı en favori radyonuz ile ayarlayarak dilediğiniz bir saatte başlatabilecek,

- Uyku modu özelliği ile yayın akışını dilediğiniz bir saate ayarlayarak durdurabilecek,

- Müzik ve eğlence dünyası ile ilgili en güncel haberleri takip edebilecek,

- En güncel haber, hava durumu ve etkinlik rehberine anında ulaşabilecek,

- Dinlediğiniz şarkının öncesinde ve sonrasında bulunan şarkıları görebilecek,

- En sevdiğiniz şarkıları favorilerinize ekleyebilecek,

- Dinlediğiniz şarkıyı iTunes' tan satın alabilecek,

- Sanatçıların biyografi ve fotoğraflarını görüntüleyebilecek,

- Listelerde bulunan sanatçıların videolarını izleyebilecek,

- Piyasanın nabzını tutan en hit müzik listelerini inceleyebilecek,

- Tüm bunları sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Nerede olursanız olun, en sevdiğiniz radyoları dinleme deneyimini Karnaval uygulamasıyla yaşayın!

Türkiye’nin en sevilen radyoları Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Radio Mydonose’u aynı çatı altında bulunduran Karnaval uygulaması sayesinde, radyo yayınlarını isterseniz dünyanın diğer ucunda olun, yüksek kalitede dinleyebileceksiniz!

Ayrıca, her birinin içeriği birbirinden farklı web radyoları da Karnaval uygulamasıyla cebinde!

Sevdiğiniz şarkıların özel akustik yorumlarını dinleyebileceğiniz bir radyo: JoyTurk AkustikModası geçmeyen şarkıların, eski 45liklerin radyosu: RetroTurkTürkiye’nin tek klasik müzik radyosu: Borusan KlasikGençlerin ve kendini genç hissedenlerin hit müzik radyosu: KantinMüzik dünyasının gizli kalmış seslerini, dünya sahnesi isimleriyle buluşturan radyo: ZeplinJoygame iş birliği ile Türkiye’nin ilk oyun radyosu: Jeton

Karnaval uygulamasıyla yapabilecekleriniz:

•Sevdiğiniz radyonun canlı yayınını dinleyebilir, •“On Demand” özelliği ile yepyeni şarkılar keşfedebilir, •En güncel haber, hava durumu ve etkinlik rehberine anında ulaşabilir, •Müzik ve eğlence dünyası ile ilgili en yeni haberleri okuyabilir, •Önceki ve sıradaki şarkıları anında görebilir,•En sevdiğiniz şarkıları favorilerinize ekleyebilir,•Sanatçıların biyografi ve fotoğraflarını görüntüleyebilir,•Piyasasının nabzını tutan müzik listelerini inceleyebilir,•Listelerdeki sanatçıların videolarını izleyebilir,•Tüm bunları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve çok daha fazlasını Karnaval uygulaması sayesinde yapabilirsiniz!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;