Karnaval One

iPhone ve iPad için Akıllı Radyo ve Müzik Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Karnaval One, son zamanlarda çıkarılan en yeni ve başarılı müzik servislerinden bir tanesi. iPhone ve iPad sahiplerinin kendi zevklerine göre en sevdiği müzikleri reklamsız ve kesintisiniz dinleme imkanı bulacağı uygulama deneme sürümü olarka ücretsiz sunuluyor. Bir haftalık süre sonunda kullanmak isteyen kullanıcılar aylık yada yıllık abonelik alarak kullanmaya devam edebiliyor.

Akıllı radyo kavramını ortaya çıkaran Karnaval One, farklı radyo kanallarını bir araya getirip yeni radyo kanalı oluşturmanızı sağladığı gibi, en popüler radyo kanallarındaki haberlere, şovlara, programlara, trafik raporuna, hava durumuna ve hatta en komik Zaytung haberlerine bile bakabilmenizi sağlıyor.

Dinlediğiniz şarkı türlerine göre size aynı türde dinleyebileceğiniz diğer güzel şarkılar öneren servis sayesinde bir çok yeni şarkı keşfedebiliyorsunuz.

Dijital müzik servisi olarak diğer uygulamaları kullanmıyorsanız Karnaval One'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. En geniş Türkçe müzik arşivine sahip olan servis sayesinde hiç bir reklam olmadan kesintisiz müzik dinleme keyfini yaşayın.

Deneme sürümü tamamlandıktan sonra aylık 5 TL ödeyerek servisi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Yeni uygulamanın çıkış kampanyasına özel yıllık aboneliğinde yüzde 10'luk indirim bulunuyor. Eğer müziksiz yaşayamam diyenler kategorisindeyseniz ve radyo dinlemeyi de seviyorsanız bu uygulama tam size göre diyebilirim.

Artık eski ve klasikleşen radyoları bir kenara bırakıp akıllı radyo konseptine ayak uydurma vaktiniz geldi. Karnaval One ile radyo size değil siz radyoya hükmedin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone ve iPad kullanıcılarının en sevdikleri radyoları reklamsız dinleme, radyoları karıştırıp yeni bir radyo oluşturma, sınırsız şarkı atlama ve diğer radyo içeriklerine erişme fırsatı bulabilecekleri Karnaval One, ücretsiz bir akıllı radyo uygulamasıdır.

Türkiye'de ilk defa Akıllı Radyo konseptiyle sunulan uygulama üyelik sistemi ile çalışan bir dijital müzik servisidir. Karnaval One'a abone olan kişiler en geniş Türkçe müzik arşivine ulaşabildikleri gibi reklamsız ve sınırsız müziğin keyfine varabiliyorlar.

Radyoları karıştırarak kendi radyonuzu oluşturabileceğiniz Karnaval One'da şarkıları beğenebilir, en güzel radyo programlarını dilediğiniz her an dinleyebilir, haber, hava durumu ve trafik gibi bilgileri takip edebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza indirdiğiniz andan itibaren 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi aylık ya da yıllık abonelik seçeneklerinden istediğinizi seçerek sınırsız radyo keyfinin tadına varabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;