Karayolları Genel Müdürlüğü

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Mobilion
tamindir.com indir.com gezginler.net

Karayolları Genel Müdürlüğü, adından da anlayacağınız üzere Karayollerı Genel Müdürlüğü'nün resmi iOS trafik bilgisi uygulaması. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun yollar hakkında bilgi edinebilir ve çıkacağınız seyahatlar öncesi rotanızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın trafik bilgisi sunması dışında daha da güzel özelliklerinden bir tanesi gideceğiniz yere nasıl gidebileceğinizi harita üzerinde göstermesi. Ayrıca yapacağınız yolculukla ilgili mesafe ve süre bilgileri de yine uygulama üzerinde sunulan bilgiler arasında.

Basit anlamda bakacak olursak sürücülerin yol asistanı diyebileceğimiz bir uygulama olan Karayolları Genel Müdürlüğü'nün diğer adı da Türkiye Trafik. Yolculuk yapmayı düşünüyor olsanız bile 2 farklı şehir seçerek aralarındaki mesafeyi görmenizi sağlayan uygulama tüm yolculuklarınızda en büyük yadımmcılarınızdan biri haline gelebilir. Özellikle kişisel ya da iş amaçlı olarak sık sık seyahat edenlerin işine yarayacak olan uygulama gideceğiniz yollar üzeirndeki çalışmaları, yolların durumlarını ve seyahatinizle ilgili diğer tüm yol bilgilerini size sunarak oldukça yardımcı oluyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmak üzere bir navigasyon uygulaması arıyorsanız KGM'nün resmi uygulaması olan Türkiye Trafik'i hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması, iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz karayolu yolculuğunuz le ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

Karayolu yolculuğu yapan kullanıcıların yolculuklarına dair bilmek istedikleri her şeyi öğrenebilecekleri bu mükemmel uygulama son derece kolay şekilde kontrol edilebilen karmaşadan uzak kullanışlı bir menü kullanılarak siz kullanıcılara rahat bir kullanım sunma amacı ile geliştirilmiştir.

Uygulama size karayolu yolculuğunuz esnasında çok yardımcı olacak. Uygulama ile seyahat ettiğiniz güzergahı harita üzerinde görüntüleyebilir, kalan yolunuzun mesafesini görebilir ve süresini öğrenebilirsiniz. Üstelik uygulama ile güzergahınız üzerindeki hava durumunu öğrenebilir ve gideceğiniz yol üzerinde herhangi bir yol çalışması var ise ya da yolunuz herhangi bir sebepten dolayı kapalı ise öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanarak aracınıza ait OGS/KGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Seyahatiniz sırasında size asistanlık edecek olan Karayolları Genel Müdürlüğü uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Yeni yol asistanınız!

KGM mobil uygulaması seyahatiniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz birçok konuda size yardımcı olacak.

Gideceğiniz güzergahı harita üzerinde görüntüleyip, yol tarifi alabilir, toplam mesafeyi ve süreyi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz güzergahtaki yol durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yolunuz üzerinde herhangi bir çalışma var mı veya yol herhangi bir sebepten dolayı kapalı mı açıklaması ile öğrenebilirsiniz.

Uzaklık Hesaplama modülü ile iki şehir arasındaki uzaklığı görüntüleyip, illerin ilçelerine olan uzaklığını öğrenebilirsiniz.

Seyahatiniz boyunca size asistanlık yapacak bu hizmetlere ek olarak aracınıza ait OGS/KGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulatabilrsiniz.Kullanacağınız otoyola ait geçiş bilgilerine de akıllı telefonlarınız ile hızlıca erişebilirsiniz. Tüm bölgeler haritası ve Türkiye haritası da cepte!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;