Kamio

IPhone Ve IPad İçin Stickerlı Caps Yapma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Kamio
tamindir.com indir.com

Kamio uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının kendi capslerini hazırlamak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Çok sayıda sticker ve yazı yazma, montaj hazırlama imkanına sahip olması sayesinde en eğlenceli görselleri elde edebileceğinizi de garanti edebilirim. Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü ve hızlı çalışan yapısı ise caps işlemleri sırasında hiç zorlanmadan sonuçlar almanıza yardımcı oluyor.

Uygulamada kullanacağınız görselleri hem kendi galerinizde bulunan fotoğraflardan elde edebiliyor, hem de internet üzerinde bulunan fotoğraflara göz atarak uygulamanın içerisine alınmalarını sağlayabiliyorsunuz. Fotoğrafınızı seçtikten sonraysa tek yapmanız gereken uygulamanın içerisinde yer alan sticker koleksiyonu içerisinden seçim yapmak ve daha sonra yazılarınızı da ekleyerek sonuca ulaşmak.

Dilerseniz kendi fotoğraflarınızda yer alan öğeleri kullanarak yeni stickerlar da yaratabildiğiniz için bu konuda seçeneklerinizin neredeyse sınırsız olduğunu söyleyebilirim. Fotoğraflar üzerine uygulanan tüm etiket ve yazıların katmanlı olarak eklenmeleri sayesinde yerini beğenmediğiniz stickerlar üzerinde yer değişimi, yeniden boyutlandırma gibi işlemleri de arkaplan resmi üzerinde herhangi bir bozulma olmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra capsinizi hem galerinize kaydetmek için kullanabileceğiniz seçenekler hem de dostlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz sosyal medya ve iletişim uygulamalarına dair bağlantılar Kamio’da mevcut. Böylece hiç vakit kaybetmeden hazırladığınız görselleri arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz.

Yeni ve etkili bir stickerlı caps yapma uygulaması arayanlar Kamio uygulamasına göz atmadan geçmesinler derim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kamio ile resimlerinize çıkartmalar ve sticker'lar ekleyerek muhteşem caps'ler hazırlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan Kamio milyonlarca çıkartma, resim ve saydamı parmaklarınızın ucuna getiriyor. Fotoğraflarınız üzerinde duygu ve düşüncelerinizi anlatacak muhteşem caps'ler hazırlamanıza imkan tanıyan uygulama ile internet üzerinden arayıp bulduğunuz çıkartmaları kullanarak saniyeler içerisinde eşsiz düzenlemeler yapabilirsiniz.

Her tür resimden kendi çıkartmalarınızı yapabileceğiniz gibi düzenlemeleriniz için hareketli GIF'leri de kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza illüstrasyon ve resim ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın resimlerine yapacağınız saydam eklerle onlara hoş sürprizler hazırlayabilir ve onları güldürebilirsiniz. Düzenlediğiniz ve oluşturduğunuz caps'lerinizi anlık olarak WhatsApp, Snapchat, Instagram, Kik, Tango, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz.

Kendinizi daha kolay ifade edebilmenizi sağlayan Kamio Retrica ile uyumlu çalışma yeteneğine sahiptir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;