Kamil Koç Mobil

iPhone ve iPad için Resmi Kamil Koç Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kamil Koç Mobil uygulaması kullanıcılara Kamil Koç şubelerine uğramadan kolayca seyahatlerini planlama imkanı veren resmi mobil Kamil Koç uygulamasıdır. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiz Kamil Koç Mobil uygulaması sayesinde seyahate çıkacağınız tarihler için sefer sorgulama işlemini gerçekleştirebilir, otobüslerdeki koltukların hangilerinin dolu hangilerinin boş olduğunu öğrenebilirsiniz. Otobüsler dolmadan rezervasyon işlemiyle yerinizi ayırtmanıza imkan tanıyan Kamil Koç Mobil uygulama aracılığıyla direkt olarak bilet satın alma işlemini gerçekleştirmenize de yardımcı oluyor.

Kamil Koç Mobil uygulaması eğer Kamil Koç Yolkart sahibiyseniz Yolkart puanlarınızı görmenize ve bu puanları bilet alım işlemlerinde kullanmanıza aracı oluyor. Uygulama sayesinde nerede olursanız olun Kamil Koç seferleri ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilir, rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kamil Koç Mobil uygulaması kredi kartı ile ödeme seçeneğinin yanında BKM ekspress ile ödeme seçeneğini de destekliyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kamil Koç Mobil uygulaması; Kullanımı kolay ve şık tasarımı ile kullanıcılarına pratik bir şekilde seyahatlerini planlama imkanı veren resmi bir mobil uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Kamil Koç Mobil uygulaması iPad ve iPhone cihazlarınızda Kamil Koç Mobil şubelerine uğramadan zamandan tasarruf sağlayarak seyahat günlüğünüzü oluşturmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirip sefer sorgulamasını gerçekleştirebileceğiniz Kamil Koç Mobil uygulaması otobüs durumu hakkında detaylı bir şekilde sizi bilgilendirecektir. Rezervasyon işlemiyle yerinizi ayırtmanıza imkan tanıyan Kamil Koç Mobil uygulaması ayrıca direk bilet satın alma işlemini de gerçekleştirmenize olanak tanıyan tasarıma sahiptir.

Eğer Kamil Koç Yolkart üyesi iseniz giriş yaptığınızda arayüzde puanlarınız görüntüleyebilme, bilet alım işlemleri, rezervasyon gibi işlemleri pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. BKM ekspress ile ödeme seçeneğinin yanında kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayan Kamil Koç Mobil uygulaması ile sevdiklerinizi doyasıya ziyaret edebilir iş seyahatlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz

İndirme Sayfası (indir.com)

Kamil Koç ile seyahatleriniz öncesinde bilet alım ve rezervasyon işlemlerinizi bu uygulama ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Yolkart üye girişi ile yaptığınız bilet alımları ve rezervasyonlar üzerinde işlem yapabilir, rezervasyonlarınızı kolayca bilete dönüştürebilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile çağrı merkezimizi tek tuş ile arayabilir ve IVR sistemimiz üzerinden rezervasyon numaranızı ve kredi kartı bilgilerinizi tuşlayarak rezervasyonlarınızı bilete dönüştürebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;