Kablo TV

iOS için Ücretsiz Televizyon İzleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kablo TV, iPhone ve iPad’inizde hiçbir ücret ödemeden, üyelik oluşturmadan kullanabileceğiniz bir televizyon izleme uygulamasıdır. Nerede olursanız olun tv kanallarını yüksek kalitede ve takılmadan izleyebilirsiniz.

Kablo TV, şu anda 40’dan fazla televizyon kanalını destekleyen bir mobil uygulama. Ücretsiz olmasına karşın tv izlerken reklamla karşılaşmıyorsunuz. TRT1 , CNN Türk , ATV , FOX gibi en çok izlenen kanalların yanı sıra Eurosport, Eurosport 2, Az TV, İdman TV gibi her ücretsiz uygulamada göremeyeceğiniz kanalları kesintisiz olarak izleyebileceğiniz uygulamanın kanal sayısı da hızla artıyor. Üstelik yeni kanallar için güncelleme sunulmasını beklemiyorsunuz.

Sürekli kendini yenileyen uygulamalardan biri olan Kablo TV’de arama fonksiyonu da bulunuyor. İzlemek istediğiniz kanalı listeden aramak yerine, aynı ekranda bulunan arama kutusuna dokunarak kanal ismini yazabilir ve daha hızlı ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Hiçbir ödeme yapmadan ya da hesap açmadan iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Kablo TV, tamamen ücretsiz bir televizyon izleme uygulamasıdır.

Bulunduğunuz herhangi bir yerden, mobil cihazınız aracılığıyla televizyon izlemenin keyfini yaşatan uygulama ile TRT, CNN Türk, ATV, KanalD, Star TV gibi 40'dan fazla ulusal televizyon kanalını izleyebilmenizi mümkün kılıyor.

Ayrıca Eurosport, Eurosport 2, Az Tv gibi yabancı yayın yapan televizyon kanallarını da sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlayan uygulama dilediğiniz kanala ulaşmak için aynı ekran üzerinde yer alan aram kutusunda kanal ismiyle aradığınız kanalı kolaylıkla bulmanızı da sağlıyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

Türkiye'de yayın yapan TV kanallarına 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;