İzsu Genel Müdürlüğü

iOS için İzsu Resmi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

İzsu Genel Müdürlüğü iPhone ve iPad uygulaması sayesinde faturalarınızı birkaç dokunuşla cebinizden ödemenin rahatlığını yaşarsınız. Bölgenizde su kesintisi yaşamanız durumunda suyun planlı olarak mı yoksa arıza kaynaklı mı kesildiğini öğrenebilirsiniz. Taşınmanız durumunda yeni su aboneliği, ilişik kesme, abonelik dondurma, sayaç değiştirme gibi tüm abonelik işlemlerini İzsu Genel Müdürlüğü’nün yolunu tutmadan zahmetsizce yapabilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü’nün iPhone ve iPad kullanıcılarına sunduğu resmi uygulama oldukça detaylı hazırlanmış. Fatura ödeme, fatura bilgi, su kesintilerini öğrenme, arıza bildirimi ve takibi, itiraz etme, şube ve veznelerin yerini öğrenme, baraj doluluk oranlarını öğrenme gibi ihtiyaç duyacağınız her şey elinizin altında.

İzsu Genel Müdürlüğü, yeni nesil cihazlarla uyumlu ve kullanımı basit bir arayüz ile gelmektedir. Hayatınızı kolaylaştıracak işlemlere 3 farklı şekilde erişmeniz mümkün kılınmış. Ufak yazıları okuyamayanlar için düşünülmüş büyük simgeler istediğiniz işlem menüsüne hızlıca gitmenizi sağlıyor. Telefon ve tablet ekranında okuma zorluğu çekmiyorsanız aşağıda sıralanmış sekmeleri kullanabilir veya sağ üste konumlandırılmış açılır menüyü kullanabilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü uygulaması sürekli güncellenerek yeni özelliklerin dahil edildiği faydalı bir uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

İzsu Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilmiş uygulama sayesinde faturalarınızı sadece bir kaç dokunuşla ödeyebilir, bölgenizdeki su kesintisinin planlı olarak mı yoksa arızadan dolayı mı olduğunu öğrenebilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde fatura ödeme, fatura bilgi sorgulama, su kesintilerini öğrenme, arıza bildirimi, itiraz işlemleri, şube ve veznelerin yerini öğrenme gibi hemen hemen tüm belediyecilik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni cihazlarla uyumlu ve basit bir arayüzle gelen uygulama tüm işlemlere 3 farklı şekilde erişmenizi mümkün kılıyor. Büyük simgelerin yer aldığı işlem menüsü, aşağı bölümde sıralanmış olan sekmeler ve sağ üstte bulunan açılır menüyü uygulamada bulabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;