İzlesene

iOS için İzlesene.com Resmi Programı

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Program yerli video izleme sitelerinden olan İzlesene’nin resmi iOS mobil uygulaması. PC sayfasından ulaşılabilecek tüm videolara mobil versiyonundan da ulaşıp izlemenizi sağlayabiliyor.

YouTube’a oranla Türk kullanıcıların daha yoğun katkıda bulundukları İzlesene bu sebepten dolayı içerik olarak bizlere daha uygun. Program düzgün bir internet bağlantısıyla sorunsuz şekilde işlev gösteriyor.

4.0 güncellemesi sonrasında:

  • Uygulamanın daha kolay kullanılmasına dair iyileştirmeler.
  • Ana sayfa daha güncel ve popüler videoları öne çıkarak şekilde iyileştirildi.
  • Kişiselleştirme özelliği kapsamında kişinin ilgilendiği kategorileri kolay takip edebilmesi özelliği.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Yerli video izleme sitesi izlesene.com'un resmi iPhone uygulaması sayesinde platform üzerinde bulunan videoları istediğiniz yerden mobil cihazınız aracılığıyla izleyebilirsiniz.

En güncel ve popüler videoları cep telefonunuza getiren izlesene uygulaması ile müzik dinleyebilir, video klipleri izleyebilir, komik videolar, spor ve oyun, son dakika haberleri, dizi fragmanları, çizgi filmler ve moda videoları gibi kategoriler altında bulunan yüzlerce videoya erişebilirsiniz.

Ayrıca cihazınızda bulunan videoları siteye yüklemenizi de sağlayan uygulama bu videoları Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşmanıza da imkan tanıyor.

iOS 7 sistemiyle uyumlu bir arayüze sahip olan izlesene, en güncel ve popüler videolar sunan ana sayfa yapısı, izlesene.com üzerindeki hesabınızda sınırsız sayıda video saklama kolaylığı, kanal görüntüleme, video yönetme gibi özellikleri ile de son derece kullanışlı bir yapı ortaya koyuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

İzlesene (mobil) birbirinden ilginç milyonlarca video ile cebinizde.

Özellikler;

o Kullanım kolaylığı ve eşsiz bir video deneyimi sağlayan tasarım,

o En güncel, en popüler videoları sunan anasayfa yapısı,

o İlgi duyduğunuz kategorileri takibi kolaylaştıran anasayfa kişiselleştirme özelliği,

o Videoları sevdiklerinizle paylaşma imkanı,

Eğlenceye katılın! *Türkiye'nin ilk ve en büyük video topluluğu İzlesene, Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2006 yılında kurulmuştur.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;