iXpand Drive

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

iXpand Flash Sürücü ile kullanıldığında, iXpand Sürücü Uygulaması iPhone, iPad ve bilgisayarlarınız arasında fotoğrafları, videoları ve dosyaları yedeklemenizi, aktarmanızı ve yönetmenizi kolaylaştırıyor.

iXpand Flash Sürücü nedir?Bilgisayarlarda da çalışan, iPhone ve iPad'iniz uyumlu bir flash sürücüdür. Cihazınızda hızlı bir şekilde yer açmak için sürücüyü Lightning konektörü ile iPhone veya iPad'inize bağlayın ya da fotoğraf ve videolarınızı bilgisayar veya Mac bilgisayarınıza hızlı ve güvenli bir şekilde aktarmak için USB konektörünü kullanın.

Kullanımı Kolay:Uygulamayı başlatmak için sürücüyü iPhone veya iPad'inize bağlayın. Uygulama başladığında, hafızadaki fotoğraf ve videoların sürücüye otomatik olarak yedeklenmesi için uygulamayı ayarlayabilirsiniz. Uygulama doğrudan sürücüden video izlemeyi veya müzik dinlemeyi daha kolay bir hale getiriyor. Ayrıca, uygulama içeriğinizi güvende tutmak adına cihazlar arasında güvenli bir aktarım ve depolama için dosyalarınızı şifrelemeyi sağlıyor.

Özellikler ve Yararları: o iPhone veya iPad 'inizde boş yer açıno Hafızanızdaki fotoğraf ve videoları otomatik olarak yedekleyin o Doğrudan sürücü üzerinden film izleyin (en yaygın formatları destekler3)o USB 3.0 hızında bilgisayarınıza dosya aktarın

İndirme Sayfası (gezginler.net)