iTube FREE

iPhone ve iPad için YouTube Oynatma Listesi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Dmitry Taoubes
tamindir.com indir.com

iTube FREE, iPhone ve iPad kullanıcılarının YouTube hesapları üzerinde bulunan oynatma listelerini kolayca düzenlemeleri ve yönetmeleri için geliştirilen oldukça kullanışlı bir iOS uygulamasıdır. Listeleri düzenleme ve yönetme dışında uygulamanın sunduğu birçok yararlı özellik daha mevcut. Uygulamayı mobil cihazınızda kullanarak YouTube'u arka planda müzik çalan bir müzik oynatıcı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Arkaplanda müzik çalar ve siz cihazınızı kullanırken herhangi bir problem yaratmaz
  • Dinlediğiniz mğziklerin şarkı sözlerini bulabilme imkanı
  • Uyku zamanınızı ayarlayarak uygulamanın otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz
  • Kolayca müzik listeleri hazırlayarak dinleyebilirsiniz
  • Geçmişte izlediğiniz videolara kolay erişim
  • Oynatma listelerinizi Facebook, Twitter, E-posta veya SMS yoluyla rahatlıkla paylaşabilirsiniz
  • Medya verileri kilit ekranında görüntülenebilir
  • Kullanıcılar oynatma listeleri için arama yaparak içeriklerini kopyalayabilir

Gördüğünüz üzere iTube FREE, bir oynatıcıdan bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahip. iPhone ve iPad'leriniz üzerinden YouTube'u kullanarak kolayca müzik dinlemek, oynatma listeleri oluşturup düzenlemek isterseniz kesinlikle bu ücretsiz uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Youtube hesabınızda bulunan oynatma listelerinizi kolay bir şekilde düzenleyebilmenizi sağlayan iTube FREE uygulamasını ücretsiz olarak iOS uyumlu cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile Youtube video listenizi kolaylıkla düzenleyebileceğiniz gibi aynı zamanda uygulama üzerinde bulunan müzik çalar ile müzikleri dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulabilir, uyku zamanınızı ayarlayarak uygulamanın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir ve kolaylıkla müzik listesi oluşturarak dinleyebilirsiniz.

Ayrıca geçmişte izlediğiniz videolara erişim sağlayabileceğiniz uygulama ile oynatma listelerinizi Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz gibi E-Posta ve SMS yolu ile gönderim yapabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak Youtube üzerinden kolaylıkla müzik dinleyebileceğiniz ve listelerinizi oluşturup yönetebileceğiniz bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;