iSlash Heroes

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Ninja hislerinizi uyandırın, körelmiş ustalıklarınızı canlandırın!

1 numaralı kesme oyunu iSlash yepyeni ölümcül özellikleri, korkusuz düşmanları, üç boyutlu dünyası ve yeni zorlu bölümleri ile karşınızda!

BAĞIMLILIK YAPICI OYUN MEKANİĞİBu bir uyarıdır! iSlash dünya çapınca milyonlarca ninjayı uykusuz bırakan ve bağımlılık yapan bir oyun mekaniğine sahiptir. Bu versiyonda da mekanik aynen korunmuş olup üzerinde tonlarca yeni özellik eklenmiştir.

2 MOD // 200 BÖLÜM (dahası da yolda)Herkese açık standart mod ile kendinizi geliştirin, Ninja modunda ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterin. Öğrenmesi kolay, ustalaşması sabır gerektiren iSlash Heroes iki ayrı mod ve 200 bölüm ile saatler süren eğlenceyi parmaklarınızın ucuna getiriyor!

ACIMASIZ DÜŞMANLARiSlash Heroes ile gelen en önemli özelliklerden birisi acımasız düşmanları. Her biri kendine has özellikleri ile korku salan düşmanları yenmek kolay olmayacak. Acımasızlar ama yenilmez değiller! Kaderin senin elinde!

SOSYAL NİNJABaşarı etrafta kimse olmayınca pek de anlamlı olmuyor! İçinizdeki sosyal ninjayı tatmin etmek için Facebook'a bağlanın. Arkadaşlarınızla birbirinize yardım edin ama kimin en iyisini olduğunu da herkes bilsin!

Bağımlılık yaratan iSlash Heroes ile zorlu ama eğlenceli maceranıza şimdi başlayın!

Kes/me/ye Devam!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;