İşCep

iOS için İş Bankası Resmi Mobil Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Teknopazar A.S.
tamindir.com indir.com gezginler.net

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı mobil bankacılık uygulaması İşCep ile bankacılık işlemlerinizi rahatça ve hızlıca yapabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir menü ve tema seçenekleri ile benzer uygulamalardan farklılık gösteren İşCep ile QR kod ile bankamatikten kartsız para çekebilir, Barkod ile faturalarınızı hızlıca ödeyebilir, Parakod ile tüm kartlarınızı mobil cihazınıza taşıyabilir, yakınınızdaki İş Bankası şube ve bankamatiklerin yerini öğrenebilirsiniz.

Sade arayüze sahip İşCep ile ayrıca Cep Anahtar aktivasyonunu yaparak internet şubesine ve İşCep’e tek kullanımlık şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bankacılık uygulamasını ilk kez kullanıyorsanız uygulama içerisindeki Demo videoları izleyerek işlemleri nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer İş Bankası müşterisi değilseniz tek dokunuşla başvurabilir, İşCep’in sunduğu kolaylıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Türkiye İş Bankası' nın mobil bankacılık uygulaması olan İşCep, tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile tüm bankacılık işlemlerinizi şubenize gitmeden iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarınız ile yapmanıza olanak sağlıyor.
İşCep uygulaması ile para transferlerinizi gerçekleştirebilir, hisse senedi alıp satabilir, döviz alıp satabilir, fatura ödemelerinizi zamanında yapabilir, kredi başvurularınızı yapıp takip edebilir, yatırım ve portföy işlemleriniz ile birlikte fon alıp satabilirsiniz. Günün 24 saati şubenize gitmeden bütün bankacılık işlemlerini bulunduğunuz yerden cihazınız ile hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
İşCep uygulamasına girip işlemlerinizi yapabilmeniz için müşteri numaranız ve tek kullanımlık şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.
Ayrıca uygulama ile size en yakın ATM, şube bilgilerini alabilir ve şubelerin çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz. Bunların yanında İş Bankası müşterileri için özel olarak hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni' ni de izleyebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

İş Bankası’ndan, Türkiye’de ilk iPhone/iPod Touch bankacılık uygulaması!

İş Bankası’nın 2007 yılında müşterilerinin hizmetine sunduğu mobil bankacılık uygulaması olan İşCep, zengin özel tasarımı ve dokunmatik kullanıcı dostu ara yüzüyle iPhone/iPod Touch kullanıcılarının hizmetinde.

İşCep uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:

-İşCep: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.

-Cep Anahtar: Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi’ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.

-Parakod: Parakod ile kartlar cebe giriyor. Parakod’u kullanmak istediğiniz kredi kartı, Bankamatik ya da maxipara kartlarınızı seçerek kullanıma açın, kart taşıma derdi olmadan alışveriş yapma keyfini siz de yaşayın.

-En Yakın İş Bankası: Tüm Şubelerimizin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerimizin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

-Ekonomi Bülteni: İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni’ni izleyebilirsiniz.-Anında Şifre: Kart bilgileriniz ile müşteri şifresi oluşturabilirsiniz.

-Anında Müşteri: İş Bankası müşterisi değilseniz, TC kimlik ve cep telefonu numaranızla müşterimiz olmak için başvurabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;