Instamoji

iPhone ve iPad için Fotoğrafa Emoji Ekleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Instamoji
tamindir.com indir.com

Instamoji, fotoğraflarınız üzerine iOS platformunda kullanılan tüm emojileri ekleme imkanı sunan başarılı ve eğlenceli bir iPhone ve iPad uygulaması. Bir çok yüz ifadesi ile, hayvanlar, ikonlar ve pek çok emojiyi bulabileceğiniz uygulamanın kullanımı da düşündüğünüzden çok daha basit.

Fotoğrafa emoji eklemek için ilk olarak ya bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor ya da galerinizden bir fotoğraf seçmeniz. Emoji eklemek istediğiniz fotoğrafı belirledikten sonra ise üzerine eklemek istediğiniz emojiyi seçiyorsunuz. Daha sonrasında ise fotoğraf üzerinde emoji ile oynayarak yönünü ve yerini değiştirip istediğiniz hale getirebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızın normal halinden daha güzel, eğlenceli yada komik görünmesini istiyorsanız Instamoji uygulamasını iPhone ve iPad'lrinize ücretsiz olarak indirip kullanmaya balayabilirsiniz. Uygulama ile ne kadar fotoğraf düzenlerseniz o kadar ustalaşarak, gittikçe daha iyi fotoğraflar oluşturmaya başlıyorsunuz. Ayrıca çok iyi sonuçlar elde edebilmek için yaratıcılığınızını da devreye sokmanız gerekiyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Instamoji; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınıza birbirinden eğlenceli ifadeler eklemenize olanak sağlayan eğlenceli bir iOS için Fotoğrafa Emoji Ekleme Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde fotoğraflarınıza birbirinden eğlenceli ve güzel emojiler ekleyebilir, duygu ve düşüncelerinizi daha net ifade edebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için iOS cihazınız ile fotoğraf çekmeli veya galerinizden fotoğraf seçmelisiniz. Daha sonra dilediğiniz emojiyi seçerek fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz.

Ayrıca fotoğraflarınıza eklediğiniz emojilerin yönünü değiştirebilir ve fotoğraf üzerinde dilediğiniz şekilde hareket ettirebilirsiniz. Bu sayede seçmiş olduğunuz ifadeyi dilediğiniz şekilde fotoğrafınıza yerleştirebilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoğraflarınızı Facebook ve Twitter üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Mutlaka denemelisiniz!

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;