InstaMessage

iPhone ve iPad için Instagram Kullanıcıları Sohbet Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

InstaMessage uygulaması iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış bir mesajlaşma uygulaması ancak onu diğerlerinden ayıran kısmı Instagram kullanıcılarının birbirleri ile sohbet edebilmesi için sunulan bir uygulama olması. Instagram üzerinde takip ettiğiniz kişilerin de uygulamayı kullanıyor olması durumunda onlara direkt olarak mesaj gönderebilir, yorum atmaktan çekiniyorsanız anında sohbet edebilirsiniz.

Özellikle beğendiğiniz resimleri yükleyenlerle görüşmek istediğinizde işinize yarayacak olan uygulama aynı zamanda sohbet etmeyi isteyebileceğiniz popüler kullanıcıları da sizlere kullanıcı arama motoru sayesinde kolayca bulabiliyor. Herhangi bir kayıt gerektirmeden direkt olarak Instagram hesabınız ile birlikte giriş yapabilmeniz ise uzun uzadıya kayıt olmayı engelliyor.

Uygulamayı kullanan yakınınızdaki kullanıcıları da görebilmeniz sayesinde yaşadığınız yerde sizinle benzer alışkanlıklara ve zevklere sahip kullanıcıları kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz istemediğiniz ve sizi rahatsız eden kullanıcıları gizleme opsiyonu da uygulamada unutulmamış.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
iPhone ve iPad akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz InstaMessage uygulaması sayesinde Instagram arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz.
Resim paylaşım platformu Instagram üzerinde takip ettiğiniz kişiler ile anlık olarak sohbet edebilmenizi sağlayan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz InstaMessage uygulaması sayesinde ayrıca seçtiğiniz arkadaşlarınıza direkt olarak özel mesaj gönderebilirsiniz. 
Uygulamada bulunan entegre arama motoru sayesinde sohbet etmek istediğiniz ve InstaMessage uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı kolay bir şekilde bulabilir, herhangi bir kayıt işlemine gerek kalmadan Instagram hesabınızı kullanarak hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

InstaMessage ücretsiz bir özel mesajlaşma uygulamasıdır.

Instagram üyeleri ile mesajlaşmanızı sağlayan müthiş eğlenceli bir uygulamadır.

Instagram üyeliğiniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır kullanmanız için.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;