İlahiler

iPhone ve iPad için İlahi Sözleri ve Dinleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Emin Budak
tamindir.com indir.com gezginler.net

İlahiler, ilahi dinlemeyi seven kullanıcıların kesinlikle kullanmasını tavsiye ettiğim en iyi ilahi uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama üzerinde ister ilahi sözlerini okuyabilir, isterseniz de ilahileri dinleyebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamayı yaşlılar dahil her yaştan kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Harf listesine göre listelenen ilahiler arasında istediğiniz ilahiyi arama çubuğuna da yazarak çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz sürümünü indirerek dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Eğer ücretli versiyonunu satın almak isterseniz 6.49 TL ödemeniz gerekiyor.

Uygulama üzerinde bir çok yerli ve yabancı ilahi sözü bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ilahileri dinleyebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise en iyiler listesi diyebilirim. Bu listeyi kontrol ederek diğer kullanıcıların dinlediği yada sözlerine baktığı en popüler ilahileri görebilirsiniz. Sevdiğiniz ilahileri ise arkadaşlarınız ile Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarını yada yakınlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Böylelikle popüler ilahilerin daha falza kişi tarafından dinlenmesi çok kısa sürede ve kolayca gerçekleşebilir.

Uygulamaya en son çıkan tüm ilahiler eklenmektedir. Bu nedenle yeni çıkan ilahileri de İlahiler uygulaması sayesinde kontrol ederek dinleyebilirsiniz.

İlahi dinlemek ve ilahi sözlerini okumak için bir uygulama arıyorsanız ''İlahiler'' uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
İlahiler uygulaması mobil cihazınız için hazırlanmış ilahi dinleyebileceğiniz ve ilahi sözlerini bulabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sayesinde özenle seçilmiş bir çok ilahiyi ve dini ezgileri dinleyebileceksiniz. 
Uygulamada ilahileri dinleyebilir ve sözleri ile birlikte sizde söyleyebilirsiniz. A'dan Z'ye, birbirinden güzel, anlamlı sözleriyle ilahiler sunulan uygulama kolay arayüzlü ve şık bir tasarımla göze de hitap ediyor.
İndirme Sayfası (indir.com)

SÖZLER Yüzlerce Yerli ve Yabancı İlahi Sözlerine ulaşabilirsiniz.

İLAHİLERSadece sözler size yetmiyorsa dilediğiniz ilahiyi dinleyebilir.

EN İYİLER En iyi ilahiler listesine bakarak en çok dinlenen ilahileri bulabilirsiniz.

PAYLAŞIN İlahileri arkadaşlarınıza mı göndermek istiyorsanız, Facebook'da ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

GÜNCELLEME Yeni bir ilahi mı var? Merak etmeyin herkesden önce "İlahiler" Uygulamasından dinleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;