IKEA Emoticons

IPhone Ve IPad İçin Emoticon Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

IKEA Emoticons uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca ailenize ve dostlarınıza emoticonlar gönderebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Eminim ki aklınıza IKEA ile emoticonlar arasında nasıl bir ilişki olabileceği gelecektir. Biz de bunu merak ettik ancak uygulamayı açtığımızda işin aslı belli oldu.

Uygulamanın içerisinde yer alan emoticonlar genel olarak ev işleri, kişiler ve iletişim kurma amaçlı olarak hazırlanmışlar. Böylece sadece komik şeyler paylaşmak için değil, hayatın içindeki pek çok iletişimi sağlamak için de kullanılabiliyorlar ve dostlar, aileleler, çocuklar arasındaki iletişimin kalitesinin arttırılması için IKEA Emoticons denenebilir hale geliyor.

Herhangi bir yavaşlık barındırmaması ve en sık kullandığınız emoticonları ilk olarak öne çıkarması ise uygulamanın mesaj yazma performansınızdan herhangi bir ödün vermeden kullanılabilmesine imkan tanıyor.

Bir defa kurulum yaptıktan sonra herhangi bir ayar yapmanıza gerek bırakmayan ve tüm mesajlaşma uygulamalarınızla sorunsuz bir şekilde çalışabilen uygulama, bu sayede çok yönlü bir yapıya sahip hale geliyor.

Eğer eski adıyla smiley, yeni adıyla emoticon simgeleri göndermek ve insanlara duygularınızı yahut isteklerinizi daha kolay bir şekilde anlatabilmek isterseniz uygulamaya göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Genel olarak av işleri, kişiler ve aile içi iletişimi güçlendirme amacıyla geliştirilen IKEA Emoticons, mesajlarınızda kullanabileceğiniz his ifadelerini içeren ücretsiz bir emoticons uygulamasıdır.

iPhone ve iPad cihazınıza kurduktan sonra herhangi bir ayar ile uğraşmadan kolaylıkla hemen kullanmaya başlayacağınız ve tüm mesajlaşma uygulamaları ile uyumlu çalışabilen IKEA Emoticons sayesinde arkadaşlarınız ya da aile bireyleriniz ile mesajlaşırken emoticon'lar gönderebilirsiniz.

Mesajlaştığınız andaki duygu ya da hislerinizi yazıya dökmeden karşı tarafa ifade edebilmenizi sağlayan uygulama ev eşyalarından giyime, otomobilden ev işlerine kadar bir çok eylem ve nesne ifadelerini içerisinde barındırıyor.

İhtiyacınız olan ve iletişime yönelik her türlü çözümü ifadeler sayesinde sizlere sunabilen IKEA Emoticons uygulamasını mutlaka denemenizi öneririz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;