İBB Navi

IPhone Ve IPad İçin İstanbul Navigasyon Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com gezginler.net

İBB Navi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbullulara özel sunduğu en kapsamlı canlı navigasyon uygulaması. Nüfusu günden güne artan, birçok yatırımın yapıldığı İstanbul şehrine yeni ayak basmış, hatta yaşayanların dahi kullanabileceği navigasyon uygulaması hem iPhone hem de iPad ile uyumlu. Telefonda da tablette de kullanıcı dostu, sade arayüz sunuyor.

İstanbul ve Marmara Bölgesi'ni kapsayan, anlık trafik yoğunluğunu göstermekten toplu ulaşım seçeneklerine, otoparkların doluluk bilgilerinden nöbetçi eczanelerin yerine; bir navigasyon uygulamasında kişinin ihtiyaç duyabileceği tüm özellikler İBB Navi’de mevcut.

Gideceğiniz noktaya arabayla veya toplu ulaşım seçenekleriyle olabildiğince kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olan İBB Navi uygulamasında yok yok. Sesli komutla gideceğiniz yeri arama ve favorilerinize ekleme, seyahat planlama, İETT – Toplu Taşıma ve Metro Hatları seçenekleriyle alternatif sunma, trafik durumunu canlı olarak izleme, trafik bilgisi alma (yolda kaza, yol çalışması veya trafik akışını etkileyen herhangi bir olumsuz durum varsa otomatik olarak yeni rota çizmesini beğendim), sokak görünümü, gece – gündüz modu ve daha saymakla bitmeyecek özellik İBB Navi’de mevcut.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Yoldaki rehberiniz İBB Navi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilmiş, iOS işletim sistemi ile uyumlu, İstanbul başta olmak üzere, Marmara bölgesini kapsayan, anlık trafik yoğunluk bilgilerine göre oluşturulan rotalar takip edilerek en kısa sürede sizi hedefinize ulaştıracak olan en kapsamlı canlı navigasyon uygulamasıdır.

ARAMAİBB Navi sayesinde, hedefinizi Arama çubuğuna yazarak arayabilir, kategorilere göre ayrılmış bölümden seçebilir ya da sesli komutla hedefinizi oluşturabilirsiniz.

FAVORİLERHedefinize ilişkin detayları görüntüleyebilir, sık kullandığınız hedeflerinizi favorilerinize ekleyerek, hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNÜMÜSeçtiğiniz yerin ya da hedefinizin sokak görünümüne göz atarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SEYAHAT PLANLAMAİBB Navi, sizleri hedefinize en kısa sürede ulaştıracak alternatif rotaları, toplam mesafe ve tahmini varış süreleri ile birlikte sunar. Seçtiğiniz rotayı kullanarak, sizi hedefinize ulaştırmak üzere, sesli olarak varış noktanıza kadar sizi yönlendirir. Seçtiğiniz rotadan çıktığınızda, otomatik olarak tekrar yeni rota oluşturarak, sizi hedefinize ulaştırır.

TOPLU ULAŞIMİBB Navi uygulaması, tüm İETT, Toplu taşıma ve Metro Hatlarıyla da entegre çalışmakta olup, kullanıcılara toplu ulaşım seçeneklerini de alternatifler arasında sunmaktadır.

MARMARA BÖLGESİ'NDE TRAFİK BİLGİSİİBB Navi belirlediğiniz rota üzerinde trafik kazası, yol çalışması, ya da trafik akışını etkileyen herhangi bir olumsuzluk meydana gelmesi durumunda, otomatik olarak yeni rota oluşturarak, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştırır. İBB Navi uygulamasında, internet bağlantınız olmadığı durumda da alternatif rotalar belirleyerek, hedefinize ulaşabilirsiniz.

CANLI KAMERA GÖRÜNTÜSÜSeyahatiniz süresince, rotanız üzerindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi trafik kamera görüntülerini canlı olarak izleyebilirsiniz.

NÖBETÇİ ECZANELER - OTOPARK BİLGİLERİİBB Navi uygulaması ile İstanbul'daki nöbetçi eczaneleri görebilir, otoparkların doluluk bilgilerine ulaşabilir ve bu noktalara rota oluşturabilirsiniz.

KULLANICI DOSTUKullanıcı dostu, sade arayüzü ve menüleri sayesinde, İBB Navi ile kolay ve hızlıca kaydettiğiniz favori rotalarınıza, yerlerinize navigasyon yapabilirsiniz.

GECE - GÜNDÜZ MODLARIİBB Navi'de zamana göre gece ve gündüz modlarını seçebilir, 2 veya 3 boyutlu harita görünümü ile navigasyon yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

BİLDİRİM PAYLAŞIMISeyahatiniz esnasında, İBB Navi uygulaması üzerinden siz de yol çalışması, trafik sıkışıklığı, trafik kazası, yolda tehlike arz eden durumları bildirim menüsünden paylaşabilir, bu bilgilerin diğer kullanıcılar tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

FAVORİ YER PAYLAŞIMIHaritadan seçtiğiniz veya kaydettiğiniz yerleri mesaj, e-posta yoluyla veya sosyal medya hesaplarınızdan yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

ÇOKLU DİL SEÇENEĞİİBB Navi uygulaması; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve İtalyanca dil seçeneklerini sunmaktadır.

GÖRÜŞ PAYLAŞIMIİBB Navi ile ilgili her türlü görüş, önerilerinizi, teknik destek mesajlarınızı bizimle paylaşarak, uygulamanın iyileştirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Uygulamayı yakınlarınızla paylaşarak, onların da İBB Navi'den faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)