HGS

iOS için HGS Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Ülkem A.Ş.
tamindir.com indir.com gezginler.net

HGS, PTT’nin Ülkem A.Ş. birlikte geliştirdiği resmi mobil uygulama özelliğini taşıyor ve kullanıcılara iPhone’larından HGS dolum işlemi yapma kolaylığı sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak ve üye olmadan kullanabilen uygulama sayesinde HGS etiketine yükleme yapmak için PTT’ye gitme zorunluluğu ortadan kalkıyor.

HGS mobil uygulamasında TC Kimlik numarası, vergi numarası veya HGS etiket numarası ile sorgulama yapılabiliyor. Sorgulamanın ardından kredi kartınızı kullanarak en az 10, en fazla 100 TL yükleme yapabiliyorsunuz.

Gişeye yaklaştığınızda ve bakiyeniz azaldığında anlık bildirimde bulunan uygulama, iPhone kullanıcılarına özel işlevlere de sahip. Parmak izini kullanarak üye girişi ve ödeme yapabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

PTT'nin Ülkem A.Ş. ile birlikte geliştirdiği resmi mobil uygulaması olan HGS ile iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızdan HGS etiketlerinize yükleme yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama herhangi bir üyelik gerektirmiyor. Bu sayede PTT şubesine gitmeden HGS etiketlerinize pratik bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Ayrıca uygulamayı kullanarak veri numarası, HGS etiket numarası ve TC Kimlik Numarası ile sorgulama yapabilir, daha sonra kredi kartı ile en az 10, en fazla 100 TL olmak üzere yükleme yapabilirsiniz.

Oldukça pratik kullanıma sahip uygulama gişeye yaklaştığınızda ve bakiyeniz azaldığında anlık olarak bildirim ile sizi uyarır. Bununla birlikte parmak izini kullanarak üye girişi ve ödeme yapabilmeniz mümkün.

İndirme Sayfası (indir.com)

HGS yüklemek artık çok kolay. Bu uygulama ile plaka numaranız, T.C. kimlik numaranız, vergi numaranız veya HGS etiket numaranız ile tüm HGS ürünleriniz arasında sorgulama yapıp kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

ePttAVM hesabınızla giriş yaparak veya hesabınız yoksa yeni bir ePttAVM hesabı açarak daha düşük yükleme ücreti fırsatından faydalanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)