Hava Durumu Meteoroloji

IPhone Ve IPad İçin Hava Durumu Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Hava Durumu Meteoroloji, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak sunulan hava durumu uygulaması. iOS 10 yüklü iPhone’da widget’lar ekranından hava durumu takibi yapmanıza imkan tanıyor.

Saatlik ve gelecek 5 güne ait hava durumu tahmin raporu sunan Hava Durumu Meteoroloji uygulamasıyla bulunduğunuz ilin anlık hava durumu, sıcaklık, basınç, rüzgar, nem, güneş doğuş ve batış saatleri kısacası tüm detaylara ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca harita üzerinden de bilgi alabiliyorsunuz.

Anlık bildirim özelliğine de sahip olan hava durumu uygulaması, konumunuzu tespit etmek için GPS bağlantısını kullanıyor. Konumuzun şaşması durumunda il ve ilçe araması yaparak hava durum bilgisine ulaşma şansına da sahipsiniz. Bu arada dilediğiniz kadar il ve ilçe ekleyip hava durumunu takip edebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Meteroloji Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen uygulama ile anlık hava durumu bilgisine sahip olun. Uygulamada iller ve ilçelerin hava durumu bilgisi bulunuyor. Anlık hava durumu bilgilerinin yer aldığı uygulamada gelecek 5 güne ait tahmini hava durumları ve en yüksek en düşük sıcaklıklara ait bilgilere de ulaşabiliyorsunuz. Harita görünümleri ve denizlere ait periyodik raporlarda uygulamada mevcut.
İndirme Sayfası (indir.com)

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN HAVA DURUMU UYGULAMASI :

İllerimiz ve belirli ilçelerimiz için,

Anlık - Hava Durumu- Sıcaklık- Basınç- Rüzgar- Nem- Görüş Mesafesi- Dinamik görüntüler

Tahmin- Gelecek 5 güne ait tahmin edilen hava durumu, en yüksek ve en düşük sıcaklıklar

Harita Görünümleri- Uydu- Radar- Son Durumlar- Dalga Yüksekliği- Denizlerde Rüzgar- Deniz Suyu Sıcaklıkları- Kar Kalınlıkları

Denizler- Denizlere ait periyodik raporlar

Uyarılar- Yapılan son meteorolojik uyarı ve değerlendirmeler.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;