Hasenat Namaz Vakitleri

iPhone ve iPad İçin Namaz Vakitleri Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Hasenat
tamindir.com indir.com gezginler.net

Hasenat Namaz Vakitleri uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında faydalanabilecekleri namaz vakti uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın pek çok farklı işlevi kolay ve basit bir arayüzle sunması sayesinde çok deneyimli olmayan kullanıcılar bile namaz vakitlerini bilme konusunda bir sorun yaşamayacaklardır.

Uygulama ezan vakitleri geldiğinde kullanıcıları özelleştirilebilir alarmlar ile uyarabiliyor ve aynı zamanda namaz vakti geçtikten sonrasına alarm kurabilme özelliği de mevcut. Ayrıca hem ezan hem de klasik alarmlar kurabilmek mümkün olduğu için yeterince özelleştirilebilir olduğunu söylemek mümkün.

Eğer bulunduğunuz şehirdeki namaz vakitlerinin yanında başka bir şehri daha kontrol etmek istiyorsanız bunu kendi namaz vakti ayarlarınızı değiştirmeden de gerçekleştirebilirsiniz. Cuma namazlarını kesinlikle kaçırmak istemeyenler, Cuma gününe özel bir ek alarm kurma seçeneğine de sahipler.

Sadece ülkemizdeki değil, dünyanın pek çok yanındaki şehirlerin namaz vakitleri yer aldığı için yurtiçindekine ek olarak yurtdışında yaşayan kullanıcılar da uygulamadan kolayca faydalanabilirler. Namaz esnasında Kıble'nin ne tarafta olduğunu öğrenmek isteyenler de yine Hasenat Namaz Vakitleri ile bu bilgiye ulaşabiliyorlar.

Eğer namaz vakitleri için çevrimdışı çalışan bir uygulama arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Hasenat Namaz Vakitleri; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazarınızda kullanabileceğiniz, namaz vakitlerini takip etmeniz amacıyla tasarlanmış oldukça kullanışlı bi uygulamadır.

Uygulama içeisinde; namaz vakitleini takip, vakitle için alam kurabilme, kıble pusulası, dini bayam ve mübarek günler listesi bulunuyor. Uygulama içerisinde bulunan alarm özelliğini kullanarak namaz vakitlerinden önce ve sonrası için alarm kurabilirsiniz. Ayrıca kurduğunuz alarmlar için ezan sesi veya alarm sesi ayarlayabilir ve dilediğiniz gibi çalmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra mevcut kurulu alarmlara dokunmadan ikinci bir şehrin namaz vakitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama kapalıyken dahi alarm sizi uyarır. Uyguama her vakte özel makama sahip ezan sesi bulunmaktadır. Cuma vakitlerini kaçırmaktan endişe ediyorsanız bu uygulama tam size göre. Cuma vakti için ek uyarı tanımlayabilir ve zamanı geldiğinde uyarılmanız için alarmı kurabilirsiniz.

Daha bir çok faydalı özellik Hasenat Namaz Vakitleri uygulamasında sizleri bekliyor. Mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Sadece namaz için gerekli uygulamalarla küçültülmüş sürüm. Namaz vakitleri, vakitler için alarm kurabilme, kıble pusulası, dini bayram ve mubarek günler listesi.

Programın detaylı özellikleri:

Her vakit için, namaz vaktinde veya namaz vaktinden önce veya sonra olmak üzere iki alarm kurabilme.Alarmlara ezan veya alarm sesi atayabilme.Alarmları ayar sayfasına girmeden, ana sayfa üzerinde aktifleştirme veya kapatabilme.Ayarlarla oynamadan ikinci bir şehrin bir haftalık namaz vakitlerine bakabilme.Uygulama kapalı iken de uyarı verebilme. Her vakite özel makam ile tüm ezanı dinleyebilme (cihaz açıkken).Tüm ezandan sonra otomatik devreye giren sesli ezan duası.İstanbul yada Mekke ezanı seçimi.Cuma vakti için ek uyarı tanımlayabilme.203 Ülke için Diyanet uyumlu namaz vakitleri.Ezan'a kalan süre sayacı.Aylık Namaz Vakitlerini bir sayfada görebilme.Kıble Pusulası.Hicri Takvim gösterimi.Yıllık dini bayramlar ve özel günler listesi.Aylık vakitlerin o ay için bir kereye mahsus indirilmesi dışında internet bağlantısına gerek olmadan çalışabilme.İstediğiniz herhangi bir resmi uygulamada arka plan olarak ayarlayabilme.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;